Mersin'in kırsal bölgelerindeki asfalt çalışmaları sürüyor - Son Dakika

Mersin'in kırsal bölgelerindeki asfalt çalışmaları sürüyor

02.11.2019 12:55
Mersin'in kırsal bölgelerindeki asfalt çalışmaları sürüyor, System.String[]

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin, kırsal mahallelerdeki yol yapım ve asfalt çalışmalarına aralıksız devam ettiği bildirildi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin, kırsal mahallelerdeki yol yapım ve asfalt çalışmalarına aralıksız devam ettiği bildirildi.

Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Yol Yapım Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı ekipleri, merkez ilçelerin yanı sıra kırsal mahallelerin de yol ve asfalt sorunlarını çözmek için titizlikle çalışıyor. Ekipler, kente hizmet dağılımının eşit bir şekilde yapılması için kırsal bölgelerdeki muhtarlar ve mahalle sakinlerinin talepleri yerine getiriyor.

Ekim ayı boyunca Yol Yapım Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı ekipleri, Aydıncık ve Erdemli ilçelerinde toplam 7 bin 700 metre asfalt yapımı, Silifke, Mezitli, Toroslar, Akdeniz ve Anamur ilçelerinde ise toplam 19 bin 200 metre ise asfalt kaplama yapımı gerçekleştirdi.

Aydıncık ilçesi Değirmendere, Pembecik ve Gücümlü mahalleleri grup yolunda 1. kat sathi asfalt yapım çalışması, Erdemli ilçesi Koramşalı yolunda ise birinci kat sathi asfalt yapım çalışması tamamlandı.

Asfalt kaplama çalışmaları kapsamında Silifke ilçesi Çaltıbozkır-Sina- Çukur grup yolu birinci kat sathi asfalt kaplama, Taşucu Kum Mahallesi'nde ikinci kat sathi asfalt kaplama, Silifke ilçesi Arkum 115. Sokakta ikinci kat sathi kaplama, Mezitli ilçesi Kocayer-Apsun Güzlesi yolunda ikinci kat sathi asfalt kaplama, Toroslar ilçesi Dalakderesi-Korucular-Kerimler mahalleleri arasındaki yolda ikinci kat sathi asfalt kaplama, Akdeniz ilçesi Evren Mahallesi Atatürk Caddesi'nde birinci kat sathi asfalt kaplama, Anamur ilçesi Çamlıpınar yolunda ikinci kat sathi asfalt kaplama çalışması tamamlandı. - MERSİN

Mersin'in kırsal bölgelerindeki asfalt çalışmaları sürüyor
Mersin'in kırsal bölgelerindeki asfalt çalışmaları sürüyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Mersin'in kırsal bölgelerindeki asfalt çalışmaları sürüyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Darnell Fisher, maçta Callum Paterson'ın cinsel organına iki kez elledi Husumetli iki aile arasında çıkan baltalı, kürekli kavgada iki kardeşten biri öldü, diğeri ağır yaralandı İl Kongresi'nde salondakileri sessiz bulan Erdoğan'dan sitem: Eskiden salonlar sürekli olarak alkışlarla inlerdi Sevgilisini rahatsız eden kişiyi tabancayla ayaklarından vurarak yaraladı Rusya'da içkileri bitince dezenfektan içen 9 kişiden 7'si yaşamını yitirdi Erdoğan'dan Arınç'ın Demirtaş ve Kavala çıkışına yanıt: Yeni bir fitne ateşi yakılmaya çalışıldığını görüyoruz Son Dakika! "İttifak çatırdıyor mu?" sözlerine Erdoğan'dan yanıt: Cumhur İttifakı'nın gidişatından gayet memnunuz Pedofilin kaçırdığı 7 yaşındaki çocuk, 3 bin kişinin katıldığı operasyonla kurtarıldı