Mersin Karboğazı Zafer Şöleni Sona Erdi - Son Dakika

Mersin Karboğazı Zafer Şöleni Sona Erdi

2 yıl önce

Karboğazı Zafer Şöleni sona erdiMERSİN'in Tarsus ilçesinde düzenlenen 18'inci Karboğazı Zafer Şöleni, Mustafa Yıldızdoğan ve Songül Karlı konseri ile sona erdi.

Mersin Karboğazı Zafer Şöleni Sona Erdi, System.String[]

Karboğazı Zafer Şöleni sona erdi


MERSİN'in Tarsus ilçesinde düzenlenen 18'inci Karboğazı Zafer Şöleni, Mustafa Yıldızdoğan ve Songül Karlı konseri ile sona erdi.


Tarsus Cumhuriyet Meydanı'ndaki konserde sahneye ilk çıkan isim olan Songül Karlı, en beğenilen parçalarıyla alandaki binlerce kişiye unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Gecede coşku ise Mustafa Yıldızdoğan'ın sahne almasıyla doruğa ulaştı. Konserine, "Allah vatanın biriliğini ve dirliğini bozmasın" diyerek başlayan Yıldızdoğan, yeni ve eski albümlerinde yer alan şarkılarını Tarsuslular için seslendirdi. Yıldızdoğan, Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin misafiri olarak kente gelen 3 kadın Kırgız sanatçıyla da düet yaptı. Konserin sonunda Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can tarafından sanatçılara plaket verildi.

Mersin Karboğazı Zafer Şöleni Sona Erdi

Haber Yayın Tarihi: 07.08.2018 05:32 Kaynak: DHASon Dakika

Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın
Acun Ilıcalı çağrılara kulak verdi! Sosyal medya hesabından saat verip duyurdu Depremde hayatını kaybeden 5 kişilik aile son yolculuğuna uğurlandı! 2 kardeş aynı tabuta konuldu

Son Dakika Haberleri