Mersin Kent Orkestrası'ndan 'Babalar Günü' konseri - Son Dakika

Mersin Kent Orkestrası'ndan 'Babalar Günü' konseri

17.06.2019 15:17
Mersin Kent Orkestrası'ndan 'Babalar Günü' konseri, System.String[]

Mersin Büyükşehir Belediyesi, 'Kent Orkestrası'ndan En Baba Konser' sloganıyla, 'Babalar Günü' konseri verdi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, 'Kent Orkestrası'ndan En Baba Konser' sloganıyla, 'Babalar Günü' konseri verdi. En güzel şarkılar bu defa babalar için söylendi.

Hafta sonu çocukları ve aileleriyle birlikte alışveriş merkezine vakit geçirmeye gelen babaları, Mersin Büyükşehir Belediyesi Kont Orkestrası konseri karşıladı. Konserde babalar, çocukları ve torunları ile birlikte şarkılara eşlik ederken, 'Babalar Günü'nün mutluluğu Büyükşehir Belediyesi sayesinde hep bir arada yaşandı.

Ücretsiz olarak verilen konserde Kent Orkestrası, güzel şarkıları izleyicilerle birlikte söyledi. Konserin kapanışını 'İzmir Marşı' ile yapan Kent Orkestrası sayesinde coşkulu anlar yaşandı.

Baba Erdoğan Boyacı ve oğlu Okan Boyacı ile birlikte konseri dinlerken, "Çok mutlu olduk, harika bir konser. Gerçekten çok güzel bir organizasyon. Çok iyi bir etkinlik. Şu anda böylesine güzel bir ortamda olmaktan dolayı çok mutluyuz" dedi.

Eşi ve minik bebeği ile birlikte konseri dinlemeye gelen Erol Elçi de, "Gayet güzel. Sadece 'Babalar Günü' değil, 'Anneler Günü'nde de aynı şekilde konser verilmişti. Böyle etkinliklerin devamını bekliyoruz. Gayet güzel. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. - MERSİN

Mersin Kent Orkestrası'ndan 'Babalar Günü' konseri
Mersin Kent Orkestrası'ndan 'Babalar Günü' konseri

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Mersin Kent Orkestrası'ndan 'Babalar Günü' konseri - Son Dakika


Son Dakika

Eski kız arkadaşını öldürülen polis memuru, "Anlatmak istemiyorum" diyerek ifadesini yarım bıraktı Balıkesirli lokantacı, motorunu çalan hırsızın insafa gelmesini bekliyor: Motoru getir, söz işler düzelince hediye edeceğim Normalleşme haritasına bakan herkes bu ili fark ediyor! İşte Uşak'ın mavi kalmasının 3 sırrı Kısa çalışma ve işsizlik ödemeleri 5 Mart'ta hesaplarda olacak Karısı kuzeni ile kaçan koca canlı yayında şişeyle saldırdı, Esra Erol apar topar yayını kestirdi Yalanlarıyla aileye umut verdi, hasta çocuğun durumu ağırlaşınca gerçek ortaya çıktı! Sahte doktor binlerce lira dolandırdı Zihinsel engelli torununa cinsel saldırıda bulunulduğunu iddia eden babaanne mahkemede konuştu: Mahrem yerine tekme atarak kurtuldu Emniyet'ten kaçak muayenehaneye baskın! Görme engelli sünnetçi suçüstü yakalandı