Son Dakika Haberleri: Mersin Valisi Su Açıklaması

Mersin Valisi Su Açıklaması

6 ay önce

Mersin Valisi Ali İhsan Su, Erdemli ilçesinde muhtarların ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Mersin Valisi Su Açıklaması, System.String[]
Mersin Valisi Ali İhsan Su, Erdemli ilçesinde muhtarların ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Vali Su, Erdemli Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinlikte yaptığı konuşmada, Hudutlar ile bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak, Afrin bölgesinde PYD, YPG, PKK, KCK ve DEAŞ mensuplarını etkisiz hale getirmek, bölge halkını terör örgütü üyelerinin baskı ve zulmünden kurtarmak amacıyla TSK tarafından 20 Ocak'ta başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen Mehmetçiklere Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileğinde bulundu.

Valilik ve kaymakamlıkların 24 saat vatandaşların hizmetine açık olduğunu belirten Su, "Her ay bir ilçede hem muhtarların hem de vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm üretmeye çalışıyoruz. Esas olan halkımızdır. Bizler gelip geçiciyiz. Önemli olan kalıcı hizmeti halkımıza sunmaktır. Tüm sorunları el birliği ile çözeriz." diye konuştu.

Su, konuşmanın ardından muhtarların ve vatandaşların sorunlarını dinledi.Fuhuş İçin Buluştuğu Şahısları Elektro Şokla Gasp Eden Kadın Yakalandı Ağaç Kovuklarında Buldukları Balın Kilosunu 500 Liradan Satıyorlar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan, Abdullah Gül'e Sert Eleştiri: Bu Harekete İhanet Etti