Mersinyenidenşandır Uludere, Türkiye'nin Kötü Yönetildiğinin İspatıdır - Son Dakika

Mersinyenidenşandır Uludere, Türkiye'nin Kötü Yönetildiğinin İspatıdır

02.01.2012 18:00
Mersinyenidenşandır Uludere, Türkiye'nin Kötü Yönetildiğinin İspatıdır, System.String[]

Mehmet DOĞANERMersin, (DHA)- MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Şandır, Şırnak'ın Uludere İlçesi'nin karşısındaki Irak topraklarına düzenlenen hava operasyonunda 35 kişinin öldüğü olayın Türkiye'nin çok kötü yönetildiğinin ispatı olduğunu öne sürdü.

Mehmet DOĞANER Mersin, (DHA)- MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Şandır, Şırnak'ın Uludere İlçesi'nin karşısındaki Irak topraklarına düzenlenen hava operasyonunda 35 kişinin öldüğü olayın Türkiye'nin çok kötü yönetildiğinin ispatı olduğunu öne sürdü.

Mersin'in Erdemli Belediyesi'nin kültür etkinliği çerçevesinde Çanakkale Savaşı'na ait anıların ve kalıntıların sergilendiği gezici müzeyi ziyaret eden Mehmet Şandır, soruları yanıtladı. Uludere'de 35 kişinin öldüğü olayın gerçekte Türkiye'nin çok kötü yönetildiğinin ispatı olduğunu savunan Şandır, şu iddialarda bulundu

Ülkemiz toprakları üzerinde sanki paralel bir devlet yapılanması varmış gibi beyanların olması, bakan, milletvekillerin bu bölgede yapacağı ziyaretlerin engellenmiş olmasını asla kabul edemeyiz. Burası Türkiye Cumhuriyeti devletidir. Bu topraklarda yaşayan halkın adı Türk milletidir. Bu gerçeği herkes böyle bilmeli ve böyle kabul etmelidir.Türkiye Cumhuriyeti devleti en ücra köşesine bakanlarıyla, milletvekilleriyle gitme gücüne sahiptir. Hiç kimse kendinden menkul bir takım iddiaların peşinde olmamalıdır. Bu millet kimsenin önünde diz çökmemiştir, hiç kimsenin bu milleti tehdit etmeye gücü yetmez, haddi değildir.

Şandır, Çanakkale Savaşı'nın Türkiye'nin bölünüp parçalanamayacağının göstergesi olduğunu ekledi.

(Tür: Yurt)

(Tür: Yurt)

Mersinyenidenşandır Uludere, Türkiye'nin Kötü Yönetildiğinin İspatıdır
Mersinyenidenşandır Uludere, Türkiye'nin Kötü Yönetildiğinin İspatıdır
Mersinyenidenşandır Uludere, Türkiye'nin Kötü Yönetildiğinin İspatıdır

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Mersinyenidenşandır Uludere, Türkiye'nin Kötü Yönetildiğinin İspatıdır - Son Dakika


Son Dakika

Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Şarkıcı Ebru Polat, evine gelen elektrik ve doğal gaz faturasına veryansın etti Kadro dışı kalan Mesut Özil isyan etti: Adalet için sesimi yükselteceğim Rus medyası Türk SİHA'larını konuşuyor: Rusya SİHA savaşına hazır değil 4 el ateş ettiği ablasını öldürüp soğukkanlılıkla anlattı: Namusumuza leke getirdi Akılalmaz plan! İlişkilerini başkalarına anlatan eski sevgilisini günlük kiralık eve çağırıp öldürmüş Dağlık Karabağ'da 112 ton altını kaptırmak istemeyen Rus şirket bölgeye silah ve asker yığıyor Çoklu organ yetmezliğiyle savaşan Hakan Taşıyan'dan müjdeli haber geldi