Son Dakika Haberleri: Merve Boluğur, Havuz İçerisindeki Doğal Haliyle Hayran Bıraktı

Merve Boluğur, Havuz İçerisindeki Doğal Haliyle Hayran Bıraktı

2 ay önce

Ekranlardan bir süredir uzak kalan ünlü oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya hesabından paylaştığı cesur havuz pozuyla takipçilerini heyecanlandırdı.

Ekranlardan uzak kalan Merve Boluğur, sosyal medya hesabından havuzda poz verdiği anları takipçilerinin beğenisine sundu.

"DOĞAL HALİNİZ ÇOK GÜZEL"

Cesur paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Merve Boluğur, havuzda çektirdiği makyajsız fotoğrafıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı. Ünlü oyuncunun paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı. Boluğur'un paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Boluğur'un bir takipçisi paylaşıma, "Gülüşünüz yüzünüzden eksik olmasın." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Doğal haliniz çok güzel makyaj yapmanıza bence gerek yok." yorumunu yaptı.

GECELİKLE POZ VERMİŞTİ

Boluğur, gecelikli fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Oyuncu paylaştığı fotoğrafla binlerce beğeni almıştı.


YORUMLAR


2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Vatandaş, 65 Milyon Yıllık Dev Fosili Evinin Duvarına Taş Olarak Kullanmış Reyting Rekortmeni Çukur, Çatışma Sahnesiyle Alay Konusu Oldu