Merve Boluğur, klip için yakışıklı erkek arayışına girdi - Son Dakika

Merve Boluğur, klip için yakışıklı erkek arayışına girdi

20.01.2021 12:16

Uzun yıllar oyunculuk yaptıktan sonra şimdilerde şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur, klibinde rol alması için yakışıklı erkek adayları incelemeye aldı ve istediği gibi kumral biriyle anlaştı.

Yakın zaman önce YouTube kanalı açan Merve Boluğur, ilk şarkısını çıkarmak için hazırlıklara başladı. Şarkıcılığın hayali olduğunu söyleyen oyuncu, "Bomba gibi geliyorum. Şarkımı çok güzel bir noktaya getirdim. Birkaç şarkı daha yazdım" dedi.

TAKİPÇİLERİ MESAJ YAĞDIRDI

Kendi yazdığı şarkıları seslendireceğini belirten Boluğur, ilk klibini şubat ayında çekecek. Klibindeki her şeyle yakından ilgilenen Boluğur, "Klibinde oynayabilirim, çok çekiciyim" diyen erkek takipçisinden de fotoğraf istedi. Takipçisine "Seksi ve yakışıklı bir erkeğe ihtiyacım var. Kumral mısın? Bir fotoğraf at bakayım" diyen oyuncu, üst üste aldığı mesajlar üzerine "Bir yakışıklı buldum zaten. Hiç boşuna mesaj atmayın" dedi.

Merve Boluğur klip için yakışıklı erkek arıyor
Merve Boluğur, klip için yakışıklı erkek arayışına girdi

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Merve Boluğur, klip için yakışıklı erkek arayışına girdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Darbe girişimiyle karışan Ermenistan, Karabağ'da rövanş peşinde! Asker yığmaya başladılar Kuyumcuya aşk tuzağı! Telefondaki müstehcen görüntüler delil oldu, suçlarını inkar edemediler Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: Mart ayında kısmi de olsa müsabakalara seyirci alınmasını istiyoruz Survivor 2021'de haftanın ikinci eleme adayı belli oldu Normalleşme için beklenen gün! Tüm gözler Kabine sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamada CHP'li Sancar'ın istifası ortalığı karıştırdı! Partide yeni skandal iddiaları art arda geldi Eşine laf atan şahısları uyaran koca, dayak yedi Koronavirüse yakalanan Selin Yeninci, yoğun bakıma kaldırıldı