Son Dakika Haberleri: Merve Taşkın'dan, Sınırları Zorlayan Cesur Paylaşım!

Merve Taşkın'dan, Sınırları Zorlayan Cesur Paylaşım!

2 ay önce

Beşiktaş'ın yakışıklı kalecisi Loris Karius ile buluştuğunu iddia ederek gündeme gelen sosyetik güzel Merve Taşkın, sosyal medya paylaşımıyla sınırları zorladı.

Beşiktaş'ın yakışıklı kalecisi Loris Karius ile buluştuklarını iddia ederek magazin gündemine bomba gibi düşen sosyetik güzel Merve Taşkın, sosyal medya paylaşımlarıyla sınırları zorlamaya devam ediyor.

Merve Taşkın

SINIRLARI ZORLADI

Instagram hesabının hilkaye bölümünden yaptığı paylaşımlarla takipçilerini heyecanlandıran Merve Taşkın yine adından söz ettirmeyi başardı. Merve Taşkın cesur paylaşımıyla sınırları zorladı. ABD'li model Kendall Jenner ile benzerliğiyle dikkat çeken Taşkın, ünlü model ile aynı pozu verdi.

Kendall Jenner

DERBİ PAYLAŞIMIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Kaleci Karius ile buluştuğunu iddia eden Merve Taşkın cesur fotoğrafıyla takipçilerini mest etmişti. Taşkın'ın Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafa, "Kim kazanır? Başarılar BJK-FB" notunu ekledi. Taşkın'ın fotoğrafını takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutulmuştu.

KARİUS LORİS BULUŞTUĞUNU İDDİA ETMİŞTİ

Merve Taşkın Loris Karius buluşmasını söyle anlatmıştı: "O gün Beşiktaş'ın maçı vardı ve yenildi. Bende "Moralim anca Loris'le konuşursam düzelir" diye bir tweet attım. Her şey attığım bir tweetle başladı, daha sonra 1-2 saat içinde sosyal medya üzerinden konuşmaya başladık. İlk önce güvenemedi galiba ve daha güvenilir yer olan Snapchat'ten konuşmak istedi. Çok zaman kaybetmeden numarasını verdi ve WhatsApp üzerinden konuşmaya başladık. İlerleyen günlerde de buluştuk."

Merve Taşkın Cinsel Tercihini Açıkladı! Merve Taşkın Kimdir?

Aseksüellik nedir? Belirtileri Nelerdir? Cinsel Bozukluk Mudur?

Sosyal Medya Fenomeni Merve Taşkın'dan İlginç İtiraf: Bakireyim

Merve Taşkın'dan, Sınırları Zorlayan Cesur Paylaşım!


YORUMLAR


Suudi Arabistan'a Giden Gabon Cumhurbaşkanı'ndan 1 Aydır Haber Yok Denizli'de Düşen Eğitim Uçağının Koordinatları Tespit Edildi

Ezan Okurken Kalp Krizi Geçiren Adamın Son Sözü, "Ezana Devam Edin" Oldu