Son Dakika Haberleri: Meryem Uzerli'nin Dansı, Takipçilerini Mest Etti

Meryem Uzerli'nin Dansı, Takipçilerini Mest Etti

9 gün önce

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen Meryem Uzerli, Haluk Bilginer'le birlikte sergilediği dansla büyük beğeni topladı.

Meryem Uzerli, haziran ayında dans eğitimi almaya başlamış ve bunun üzerine dans eğitmeniyle birlikte sosyal medya hesabından video paylaşmıştı. 3 ay sonra tekrar dans performansı gösteren  Meryem Uzerli büyük beğeni topladı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Güzel oyuncu  Meryem Uzerli ve usta isim  Haluk Bilginer, beraber dans performansı sergiledi. Uzerli,  Haluk Bilginer ile dans ettiği dakikaları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Meryem Uzerli'nin dans performansı takipçilerinden büyük beğeni topladı. Sağlıklı beslenen ve bol bol egzersiz yapmayı da ihmal etmeyem  Meryem Uzerli'nin fit vücudu tam not aldı.


Acun, Düğünün Sonunda Dayanmayıp Vazgeçemediği Siyah Tişörtünü Giydi Şeyma'nın Çılgın Danslarına Acun Etrafı İzleyerek Eşlik Etti
Hacı Sabancı Özge'yi Unuttu! Acun ve Şeyma'nın Düğününde Kızlarla Eğlencenin Dibine Vurdu Saba Tümer Önce Paylaştı Sonra Sildi ama Fatih Terim Görüntülenmekten Kaçamadı!