Meryem Uzerli'nin Dizisinin Adı Yine Değişti - Son Dakika

Meryem Uzerli'nin Dizisinin Adı Yine Değişti

20.10.2015 12:40
Meryem Uzerli'nin Dizisinin Adı Yine Değişti, System.String[]

Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Mehmet Aslantuğ'un oynadığı dizinin ismi 2. kez değişerek "Gecenin Kraliçesi" oldu.

Senaryosu bir türlü netleşemediği için çekimlerine başlanamayan 'Aşkın Kokusu' dizisinin ismi de bir türlü netlik kazanmıyor. Dizinin ismi 2. kez değişerek "Gecenin Kraliçesi" oldu.

"GECENİN KRALİÇESİ"

Akşam'ın haberine göre Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Mehmet Aslantuğ'un oynadığı dizinin ismi son dakikada değişti. 'Cesaret' olarak duyurulan ardından 'Aşkın Kokusu' olarak belirlenen dizinin ismi son olarak "Gecenin Kraliçesi" oldu.

SETİ SU BASMIŞTI

Sürekli olarak ertelenen dizisinin Fransa'da başlaması planlanan çekimleri, ülkedeki sel felaketi nedeniyle yapılamamıştı.

Meryem Uzerli'nin Dizisinin Adı Yine Değişti

Son Dakika Magazin Meryem Uzerli'nin Dizisinin Adı Yine Değişti - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Nice'teki bıçaklı saldırı sonrası Fransa'da terörle mücadele planı "acil saldırı" seviyesine çıkarıldı Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a 'çanta' yanıtı: Yüreğin varsa beraber tartışalım Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Ünlü oyuncu Melisa Döngel, arkadaşlarıyla gittiği kafeye alınmayınca olay çıkardı: Sizi bitireceğim Suudi Arabistan'daki Fransız Konsolosluğu'na saldırı: 1 yaralı Otoyolda 9 araç birbirine girdi, 5'i doktor 10 kişi yaralandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var