Meryem Uzerli'nin Dizisinin Adı Yine Değişti - Son Dakika

Meryem Uzerli'nin Dizisinin Adı Yine Değişti

20.10.2015 12:40
Meryem Uzerli'nin Dizisinin Adı Yine Değişti, System.String[]

Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Mehmet Aslantuğ'un oynadığı dizinin ismi 2. kez değişerek "Gecenin Kraliçesi" oldu.

Senaryosu bir türlü netleşemediği için çekimlerine başlanamayan 'Aşkın Kokusu' dizisinin ismi de bir türlü netlik kazanmıyor. Dizinin ismi 2. kez değişerek "Gecenin Kraliçesi" oldu.

"GECENİN KRALİÇESİ"

Akşam'ın haberine göre Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Mehmet Aslantuğ'un oynadığı dizinin ismi son dakikada değişti. 'Cesaret' olarak duyurulan ardından 'Aşkın Kokusu' olarak belirlenen dizinin ismi son olarak "Gecenin Kraliçesi" oldu.

SETİ SU BASMIŞTI

Sürekli olarak ertelenen dizisinin Fransa'da başlaması planlanan çekimleri, ülkedeki sel felaketi nedeniyle yapılamamıştı.

Meryem Uzerli'nin Dizisinin Adı Yine Değişti

Son Dakika Magazin Meryem Uzerli'nin Dizisinin Adı Yine Değişti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Yılmaz Vural'ın doktorundan açıklama: Durumu ciddiyetini koruyor İran'ın nükleer programının mimarlarından Muhsin Fahrizade suikasta uğradı Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Genelev kraliçesi Manukyan'ın mirası davasında, çocuğunun olmadığını gösteren belge mahkemeye verildi Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal? Bülent Ersoy, hayvanseverleri yine kızdırdı! Yakasında tilki kafası bulunan kürke tepki yağıyor Son Dakika: Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. tur eşleşmeleri belli oldu Şaşkına çeviren olay! Cenazesi kefenlendiği sırada hayata döndü