Meryl Streep Kendi Kızı ile Kamera Karşısında - Son Dakika

Meryl Streep Kendi Kızı ile Kamera Karşısında

03.09.2015 11:19
Meryl Streep Kendi Kızı ile Kamera Karşısında, System.String[]

Meryl Streep kendi kızı ile kamera karşısında 11 Eylül'de vizyona girecek 'Ricki and the FlashSıradışı Anne' filminde Meryl Streep kendi kızı ile kamera karşısına geçiyor.

Meryl Streep kendi kızı ile kamera karşısında

11 Eylül'de vizyona girecek 'Ricki and the FlashSıradışı Anne' filminde Meryl Streep kendi kızı ile kamera karşısına geçiyor.

Meryl Streep, 'Ricki and the FlashSıradışı Anne'de Oscar ödüllü yönetmen Jonathan Demme ve Oscar ödüllü senarist Diablo Cody için yepyeni bir rol üstlendi. Canlı müzik performanslarıyla dolu bu özgün filmde, Streep, rock 'n' roll yıldızı olma hayallerinin peşinde koşarken dünya kadar hata yapmış bir gitar kahramanı Ricki Rendazzo'yu canlandırıyor. Ricki eve dönüp ailesiyle yüz yüze geldiğinde kendini affettirme fırsatı ve işleri düzeltme şansı buluyor.

Streep filmde kendi kızı Mamie Gummer; Ricki'ye aşık bir Flash üyesini canlandıran Rick Springfield; Ricki'nin eski kocası rolünde Kevin Kline; ve Kline'ın yeni eşi rolünde Audra McDonald'la birlikte kamera karşısına geçiyor.

Meryl Streep, Kevin Kline, Mamie Gummer, Audra McDonald, Sebastian Stan ve Rick Springfield'in başrollerini üstlendiği filmi Jonathan Demme yönetti, Diablo Cody yazdı. Filmin yapımcılığını Marc Platt, Diablo Cody, Mason Novick ve Gary Goetzman, yönetici yapımcılığını ise Ron Bozman, Adam Siegel, Lorene Scafaria ve Ben Waisbren gerçekleştirdi. Ricki and the FlashSıradışı Anne'nin görüntü yönetimi ASC'den Declan Quinn'in, yapım tasarımı Stuart Wurtzel'in, kurgusu ACE.?den Wyatt Smith'in, kostüm tasarımı ise Ann Roth'un imzasını taşıyor.

Meryl Streep Kendi Kızı ile Kamera Karşısında
Meryl Streep Kendi Kızı ile Kamera Karşısında
Meryl Streep Kendi Kızı ile Kamera Karşısında

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Meryl Streep Kendi Kızı ile Kamera Karşısında - Son Dakika


Son Dakika

Çavuşoğlu'ndan Türkiye'yi hedef alan Pompeo'ya sert tepki: ABD, Suriye'deki terörist oluşumları destekliyor CHP'li Özel, Bakan Akar'a 15 bin lira manevi tazminat ödeyecek İstanbul'da barajların doluluk oranları düştü, İBB'den uyarı geldi: Lütfen su tüketirken özen gösterelim Saadet Partisi'nden asgari ücret zammı önerisi: Hedef 8 bin 85 lira olmalı MasterChef'te düğün sürprizi! Ünlü şefler, Serhat için altın yarışına girdi Bebek arabasındaki kazı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi Maçka Parkı'nda kırık cam şişesiyle saldırıya uğrayan psikiyatri asistanı yaşadığı dehşeti anlattı Katar'a banka, borsa, fabrikanın ardından at spermi de sattık