Mesaiye başlayan Ekrem İmamoğlu, Palandöken tatiliyle ilgili soruya cevap vermedi - Son Dakika

Mesaiye başlayan Ekrem İmamoğlu, Palandöken tatiliyle ilgili soruya cevap vermedi

27 gün önce

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Şişli Belediyesi'ne yaptığı ziyarette tatil eleştirileri soruldu. İmamoğlu, bu soruya "Kimin ne konuştuğundan ziyade, bizim işimiz şu anda mesaideyim" yanıtını verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Erzurum Palandöken'de yaptığı tatilin ardından İstanbul'a dönerek görevine başladı. İlk mesai gününde Şişli Belediyesi'ni ziyaret eden İmamoğlu, tartışmalara neden olan kayak tatiliyle ilgili yöneltilen soruya cevap vermedi.

"ŞU ANDA MESAİDEYİM"

Bir basın mensubunun konuyla ilgili yönelttiği soruyu geçiştiren İmamoğlu, "Şu an İstanbul'dayız, Şişli Belediyesi'ndeyiz. Kimin ne konuştuğundan ziyade, bizim işimiz şu anda mesaideyim. Varsa o konuda her sorunuza cevap veririm" ifadelerini kullandı.

"KILIÇDAROĞLU DA RAHATSIZ OLDU" İDDİASI

Öte yandan Habertürk ekranlarında yayınlanan "Nedir Ne değildir?" programında Sevilay Yılman çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Ekrem İmamoğlu'nun Elazığ depreminin ardından Palandöken'e gidip kayak tatili yapmasının CHP Genel Merkezi'ni rahatsız ettiğini belirten Yılman, "Şunu biliyorum. Ekrem Bey'in önce Elazığ'a gitmesi ardından karayolu ile Erzurum'a geçmesi en başta Cumhuriyet Halk Partisi'nde, en başta Genel Merkez'de, en başta sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun şahsında büyük infiale neden oldu." ifadelerini kullandı.

Mesaiye başlayan Ekrem İmamoğlu, Palandöken tatiliyle ilgili soruya cevap vermedi
Sevilay Yılman: Ekrem İmamoğlu'nun kayak tatiline gittiğini duyan Kemal Kılıçdaroğlu şok geçirdi

Haber Yayın Tarihi: 31.01.2020 11:06 Son Dakika

İran'da tartışma yaratan görüntü! Hastaneler, tütsüyle korunuyor
Metro istasyonu çıkışında kendini tatmin eden sapık kamerada! Bakan Pekcan, artan maske fiyatlarıyla ilgili vatandaşa yol gösterip çağrıda bulundu: Şikayet edebilirsiniz