Mesaj Filmi - Son Dakika

Mesaj Filmi

09.07.2011 11:42
Mesaj Filmi, System.String[]

Mesaj filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Mesaj filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Pulitzer ödüllü Carl Sagan'ın romanından Oskar ödüllü Forest Gump'ın yönetmeni Robert Zemeckis tarafından beyaz perdeye uyarlanan filmde genç gökbilimci Eleanor Arroway'in (Jodie Foster) uzaydan bir takım sinyaller almasıyla gelişen olaylar anlatılıyor.

Matthew McConaughey, Jodie Foster ile kısa ama yoğun bir ilişki yaşayan bir din adamı rolünde. Sonunda evrenin enerjisiyle buluşan ama hiç bir 'dünyalı'yı bu yolculuğu konusunda ikna edemeyen Foster'a yanlızca McConaughey inanıyor. Din ile bilimi uzlaştırma mesajından daha fazla bir misyon yüklenen film, gösterime girdiği ülkelerde büyük ilgi gördü.

Yönetmen: Robert Zemeckis

Senaryo: James V. Hart, Ann Druyan, Carl Sagan

Oyuncular: Jena Malone

Filmin Türü: Gizem, Bilim Kurgu,

Orijinal Adı: Contact

Yapımcı Firma: Warner Bros

Yapım Yılı: 1997

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce, İspanyolca, Almanca

Filmin Süresi: 153 dk.

Mesaj Filmi

Son Dakika Güncel Mesaj Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Yüzde 95 etkili olduğu söylenen koronavirüs aşısının ABD'ye sevkiyatına başlandığı iddia edildi Galata Köprüsü kısıtlama öncesi balıkçılarla doldu taştı Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 lira zam göründü Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor Bursa'da koronavirüs kaynaklı ölümler artınca yüzlerce yeni mezar yeri açıldı Uçuş sırasında müstehcen fotoğraflarını paylaşan hostes, ücrette anlaştığı yolcularla cinsel ilişkiye girdi Asgari ücret zammı için ilk öneri HDP'den geldi: 4 bin TL olsun