Meski, Anamur'da Muhtarların Sorunlarını Dinledi - Son Dakika

Meski, Anamur'da Muhtarların Sorunlarını Dinledi

20.03.2015 11:00
Meski, Anamur'da Muhtarların Sorunlarını Dinledi, System.String[]

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü’nce, Anamur ilçesindeki muhtarlarla bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü'nce, Anamur ilçesindeki muhtarlarla bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Anamur Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanları Akif Çifçi, Ülkü Çataklı, Esin Şener ile Mersin Büyükşehir Koordinasyon Daire Başkanı Hasan Gubaroğlu, MESKİ İçmesuyu Dairesi Başkanı Burçin Kızmaz, MESKİ Kanalizasyon Dairesi Başkanı Begüm Çelikdelen, MESKİ Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanı Dr. Halil Kabak, Makine İkmal ve Tesis Dairesi Başkanı Mustafa Terzi, Abone İşleri Daire Başkanı Füsun Tural Bilgilioğlu, İnsan Kaynakları ve Eğitim Hizmetleri Dairesi Başkanı Abdullah Sarıkabak, MESKİ Anamur-Bozyazı- Aydıncık Şube Müdürü Nazım Toprak, MESKİ Anamur yetkilileri, Meclis üyeleri ve mahalle muhtarları katıldı.

MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak, "Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın öncülüğünde yapılandırma çalışmalarımızı bitirdik, tüm ekipmanlarımız hazır, tüm ilçelerimizde yatırım seferberliğine başlayacağız. Anamur'un alt yapı eksiklerini elbirliği ile gidereceğiz. Muhtarlarımızın talepleri, istekleri mahallelerimiz için yapılacak olan projeler konusunda muhtarlarımızla fikir alışverişinde bulunacağız. Sorunları hep birlikte beraber çözüm üreteceğiz. Bu hizmetlerin tamamı bir süreçtir. Bu süreç belli bir program çerçevesinde olursa en çok ihtiyaç duyulan hizmet neyse, en güzel şekilde de mahallelerimize yansımış olacaktır. Dolayısıyla bu istişarelerin ve toplantıların yapılması da çok büyük önem arz etmektedir" diye konuştu.

MESKİ Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanı Dr. Halil Kabak ise muhtarlara, 22 Mart Dünya Su Günü olması nedeniyle, suyun önemi, su tasarrufu, konusunda sunum yaptı. 52 mahalle muhtarının katıldığı toplantıda, MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak ve Daire Başkanları muhtarları tek tek dinleyerek not aldılar. Oldukça verimli geçen toplantıda muhtarlar da sorunlarını birebir aktarmanın memnuniyetini dile getirerek, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'a teşekkür ettiler. - MERSİN

Meski, Anamur'da Muhtarların Sorunlarını Dinledi
Meski, Anamur'da Muhtarların Sorunlarını Dinledi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Meski, Anamur'da Muhtarların Sorunlarını Dinledi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı