Mesut Bakkal: "Şu Andaki Durumumuz Değil, Bundan Sonra Ne Yapacağımız Önemli" - Son Dakika

Mesut Bakkal: "Şu Andaki Durumumuz Değil, Bundan Sonra Ne Yapacağımız Önemli"

31.08.2017 14:22

- Mesut Bakkal: "Şu andaki durumumuz değil, bundan sonra ne yapacağımız önemli"ANKARA - Gençlerbirliği'nin yeni Teknik Direktörü Mesut Bakkal, teklif geldiğinde hiç düşünmeden kabul ettiğini belirterek, "Şu andaki durumumuz değil, bundan sonra ne yapacağımız önemli" dedi.

- Mesut Bakkal: "Şu andaki durumumuz değil, bundan sonra ne yapacağımız önemli"

ANKARA - Gençlerbirliği'nin yeni Teknik Direktörü Mesut Bakkal, teklif geldiğinde hiç düşünmeden kabul ettiğini belirterek, "Şu andaki durumumuz değil, bundan sonra ne yapacağımız önemli" dedi.

Gençlerbirliği'nde Mesut Bakkal dönemi resmen başladı. Kırmızı siyahlılar Bakkal yönetiminde ilk antrenmanına çıktı. Antrenman öncesinde basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Teknik Direktör Mesut Bakkal, "Şu andaki durumumuz değil, bundan sonra ne yapacağımız önemli" dedi.

"Gençlerbirliği benim evim gibi" diyen Bakkal, "Gençlerbirliği büyük bir camia, her şeyin üstesinden gelmiştir. Yine gelecektir. Teklif geldiğinde hiç düşünmeden kabul ettim. Rahmetli İlhan Bey ile en çok maça çıkan teknik adamlardan biriyim. Burası yuvam benim. İyi işler yapacağımıza inanıyorum. Ufak tefek eksiklerimiz var. Onları da gidereceğiz. Eksiklerimizle ilgili yönetimimizle konuştum. 1-2 oyuncu alabiliriz. İlhan Bey'in isminin verildiği sezonu iyi bir şekilde geçirmeye çalışacağız" diye konuştu.

Gençlerbirliği'nde Mesut Bakkal'ın yardımcılıklarını Çağdaş Çavuş, Sedat Bayrak, Ramazan Çelik, Abdullah Kılınç ve Murat Çalış yapacak.

Süper Lig'in 4. haftasında deplasmanda oynayacağı Trabzonspor maçı hazırlıklarını sürdüren kırmızı-siyahlılar, taktik ağırlıklı bir antrenman gerçekleştirdi.

Mesut Bakkal: Şu Andaki Durumumuz Değil, Bundan Sonra Ne Yapacağımız Önemli
Mesut Bakkal: Şu Andaki Durumumuz Değil, Bundan Sonra Ne Yapacağımız Önemli
Mesut Bakkal: Şu Andaki Durumumuz Değil, Bundan Sonra Ne Yapacağımız Önemli
Mesut Bakkal: Şu Andaki Durumumuz Değil, Bundan Sonra Ne Yapacağımız Önemli

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Mesut Bakkal: 'Şu Andaki Durumumuz Değil, Bundan Sonra Ne Yapacağımız Önemli' - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

İki kişinin intiharına şahit olan Lee Ryan'ın trajik anısı: Genç yaşta öleceğimi düşündüm Gigi Hadid ve Zayn Malik'in kızının ismi sonunda ortaya çıktı Koronavirüse yakalanan çift, yoğun bakımda evlendi Güne yükselişle başlamasının ardından altının gram fiyatı 442 liradan işlem görüyor Uydudan çekilen fotoğraflardan Afrika fillerini saydılar Ivana Sert, sevgilisine aşkını ilan ederken yaptığıyla hem mide bulandırdı hem güldürdü Tehdit büyüyor! Çekirgeler bu kez Kenya'nın 15 ilçesini istila etti İnternette müstehcen yayın yapan 2 kadın yakalandı, hesap hareketlerindeki açıklamalar dikkat çekti: Video, show, sohbet...