Mesut Özil, Arsenal'den ayrılmasını isteyen gazeteciye sosyal medyadan tepki gösterdi - Son Dakika

Mesut Özil, Arsenal'den ayrılmasını isteyen gazeteciye sosyal medyadan tepki gösterdi

23.11.2020 21:50

Arsenal'de teknik direktör Mikel Arteta tarafından oynatılmayan ve takımdan ayrılacağına kesin gözle bakılan Türk asıllı Alman oyuncu Mesut Özil, kendisine ayrılık talebinde bulunan İzgiliz gazeteci Piers Morgan'a sosyal medyadan "Piers bu sen misin, yoksa telefonun mu hacklendi?" yazdı.

Arsenal'de tartışmaların odağındaki Mesut Özil, kendisine gelen eleştiriye sosyal medya hesabından cevap verdi.

Türk asıllı Alman oyuncu, Pazar günü takımının Leeds United ile olan maçından önce takımı için paylaşımda bulunarak desteğini göstermeyi ihmal etmedi.

İngiliz gazeteci Piers Morgan ise Mesut'un bu paylaşımını; "Keşke kendin ve Arsenal'in iyiliği için gitsen" yazarak alıntıladı.

MESUT'TAN TEPKİ GELDİ

Arsenal oyuncusu ise bu kez eleştirilere sessiz kalmamayı tercih etti. Mesut Özil, gazeteciye verdiği cevapta; "Piers bu sen misin, yoksa telefonun mu hacklendi?" yazdı.

32 yaşındaki Mesut Özil, kariyerinin son dönemlerinde tartışma konusu oldu. Arsenal'den ayrılması beklenen oyuncunun sözleşmesi 2021 yazında sona erecek.

Mesut Özil, Arsenal'den ayrılmasını isteyen gazeteciye sosyal medyadan tepki gösterdi

Son Dakika Spor Mesut Özil, Arsenal'den ayrılmasını isteyen gazeteciye sosyal medyadan tepki gösterdi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Merkez Bankası rezervleri bir haftada 2,5 milyar dolar azaldı Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz Hazır döner paketleyen iki çalışanın çekip paylaştığı videoya tepki yağıyor 10 dakikada bir aynı ATM'den para çeken kart dolandırıcıları kıskıvrak yakalandı Simpsonlar yine gündemde! Kamala Harris'in yemin törenindeki kıyafetini 20 yıl önceden bildiler Hindistan'da bulunan dünyanın en büyük aşı üretim tesisinde yangın çıktı Sokak ortasında vurulan adamın katili 13 yaşındaki üvey torunu çıktı