Mesut Özil, "Geçmiş ve gelecek" mesajıyla Fenerbahçe formalı fotoğrafını paylaştı - Son Dakika

Mesut Özil, "Geçmiş ve gelecek" mesajıyla Fenerbahçe formalı fotoğrafını paylaştı

18.01.2021 15:59

Fenerbahçe'nin kadrosuna kattığı dünyaca ünlü yıldız Mesut Özil, sosyal medyadan sarı-lacivertlilerle ilgili paylaşımlarına devam ediyor. 32 yaşındaki Özil, "Geçmiş ve gelecek" mesajıyla Fenerbahçe formalı fotoğrafını paylaştı.

Fenerbahçe'nin İstanbul'a getirdiği yıldız futbolcu Mesut Özil. paylaşımlarına devam ediyor.

Özil ilk kez Fenerbahçe formalı fotoğraf paylaştı. Mesut Özil paylaşımında "Geçmiş ve Gelecek" ifadesi yer alırken, Fenerbahçe forması giymiş fotoğraflarını kullandı.

Yıldız futbolcu dün gece yarısı transfer görüşmelerini tamamlamak için İstanbul'a gelmişti.

Mesut Özil, 'Geçmiş ve gelecek' mesajıyla Fenerbahçe formalı fotoğrafını paylaştı

AMERİKA MESUT TRANSFERİNDEN DOLAYI ŞAŞKIN

ABD basınından USA Today ise Mesut Özil'e ABD takımlarından teklif geldiğini belirterek, "D.C. United'dan iyi bir teklif almasına rağmen Mesut Özil, taraftarı olduğu Fenerbahçe'yi tercih etti." ifadelerini kullandı.

Forbes dergisinde Graham Ruthven'in kaleme aldığı yazıda ise "Mesut Özil, Arsenal tarihinin sadece finansal olarak değil, her yönden en önemli transferiydi. Arsenal'in eski teknik direktörü Arsene Wenger'in kadroya kattığı Özil, doğru taktikte kullanılsa takımda Rönesans dönemi etkisi yapabilirdi. Kuzey Londra ekibi, modern zamanların en iyi oyun kurucularından birisini değerlendiremedi." görüşlerine yer verildi.

Mesut Özil, Geçmiş ve gelecek mesajıyla Fenerbahçe formalı fotoğrafını paylaştı

Son Dakika Spor Mesut Özil, 'Geçmiş ve gelecek' mesajıyla Fenerbahçe formalı fotoğrafını paylaştı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Fenerbahçe sosyal medya hesabının Luiz Gustavo paylaşımı binlerce beğeni aldı Diyarbakır ziyaretine Kılıçdaroğlu'nun kardeşinin elindeki afiş damga vurdu: Ben de ağabeyimi HDP'den istiyorum Yunan'ı korku sardı: Türk İHA ve SİHA'ları Rusya bile durduramadı, biz ne yapacağız AK Parti İstanbul İl Başkanı'nın kahve davetine Kaftancıoğlu'ndan yanıt: Bu, 3 yıldır arzu ettiğim bir şeydi Seren Serengil, Sadakatsiz dizisi inadından vazgeçmedi! Yapım şirketinin cevabı bile ikna edemedi CHP'den istifa eden Sancar ilk kez konuştu: Kaset var diye baskı oluşturuldu 12. kattan düşen küçük kızı, yoldan geçen kurye kurtardı Sri Lanka'da bir kız çocuğu "şeytan çıkarma" ayininde öldürüldü