Mesut Özil'in imza törenini 150'ye yakın basın mensubu takip etti - Son Dakika

Mesut Özil'in imza törenini 150'ye yakın basın mensubu takip etti

27.01.2021 15:42

Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil'in imza törenine çok sayıda basın mensubu katıldı. Yerli ve yabancı 150'ye yakın basın mensubu imza töreninde görev alırken, toplantı 30 kamerayla takip ediliyor.

Fenerbahçe'ye transfer olan dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil'in imza törenine basın mensuplarından rekor sayıda katılım geldi. 150'ye yakın yerli ve yabancı gazeteci imza törenine katılırken, ayrıca toplantı 30 kamerayla da takip ediliyor.

AİLESİYLE BİRLİKTE TÖRENE KATILDI

Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Mesut Özil ailesiyle beraber geldi. Özil, eşi Amine Gülşe ve çocuğuyla birlikte tören alanına giriş yaparken, basın mensupları bu duruma yoğun ilgi gösterdi. Özil çocuğu ve eşiyle daha sonra basın mensuplarına poz verdi.

Mesut Özil'in imza törenini 150'ye yakın basın mensubu takip etti

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Mesut Özil'in imza törenini 150'ye yakın basın mensubu takip etti - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Son Dakika: Tüm okul öncesi eğitim kurumlarında, ilkokullarda, 8. ve 12. sınıflarda eğitim-öğretim başlıyor Son Dakika: Restoran ve kafeler 64 ilde saat kısıtlaması ve kapasite şartıyla açıldı Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, kademeli normalleşmenin yol haritasını açıkladı! İşte kalkan kısıtlamalar Galatasaray, Atatürk Olimpiyat Stadı için harekete geçiyor Müge Anlı'dan canlı yayında tepki çeken gaf: Eskortun tecavüze uğrayıp ağlamasının anlamı yok Koronavirüsü yok eden cihaz Van'dan 4 ülkeye ihraç edildi Son Dakika! Müjdat Gezen ve Metin Akpınar, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlamasıyla yargılandıkları davadan beraat etti Sokak ortasında kanlı hesaplaşma! Silahını çekip kurşun yağdırdı, 2'si kardeş 3 kişi hayatını kaybetti