Son Dakika Haberleri: Mesut Özil'in Uyuşturucu Kullandığı Partideki Kızlardan Biri: Mesut Bilincini Kaybetti

Mesut Özil'in Uyuşturucu Kullandığı Partideki Kızlardan Biri: Mesut Bilincini Kaybetti

9 gün önce

Mesut Özil'in de katıldığı uyuşturucu partisinde yer alan kızlardan biri, "Mesut, uyuşturucu maddeden sonra bilincini kaybetti ve koltukta uyuyakaldı. Böyle sporcuların bu halde olması şaşırtıcıydı." dedi.

Arsenalli futbolcuların, büyük partisi İngiliz basınının gündemine bomba gibi düştü.

The Sun'ın video görüntüleriyle ortaya çıkardığı partide; Mesut Özil, Alexandre Lacazette, Matteo Guendouzi, Sead Kolasinac, Shkodran Mustafi ve Pierre Emerick Aubemayang'ın uyuşturucu etkili balondan hava aldıkları görüntülendi. Bu gazın 'Hippy crack' olarak anıldığı ve hem gülmeyi, hem de cinsel gücü artırdığı belirtildi.

"MESUT BALONDAN SONRA BİLİNCİNİ KAYBETTİ"

The Sun, parti kızlarından biriyle yaptığı görüşmeye de haberinde yer verdi. Buna göre, "Hippy crack'in olduğu balonları tüm oyuncular kullanıyor ve etkileniyorlardı. Gazdan çekenler kafayı buluyordu. Gazın içeriği birazcık sertti. Özil, balondan büyük bir hava aldıktan sonra bilincini kaybetti ve koltukta uyuyakaldı. Kıvırcık saçlı genç bir oyuncu (Guendouzi), gazdan aldıktan sonra önce cesurlaştı, ardından durumu kötüye gitti. Bilinci tamamen kapandı ve koltuğun bir köşesinde kaldı. Böyle sporcuların bu halde olması şaşırtıcıydı." ifadeleri yer aldı.

Mesut Özil'in de Aralarında Bulunduğu Arsenal Futbolcuları, Uyuşturucu Kullanırken Görüntülendi

Oyuncu Amine Gülşe'nin Nişanlısı Mesut Özil, 70 Kadınla Partide Görüntülendi


YORUMLAR


Kurban Kesildikten Sonra 2 Gol Atan Jahovic: Şeytanın Bacağını Kırdım Brezilya Basını Yazdı: Galatasaraylı Mariano, Flamengo'ya Transfer Oldu

Bekar Evine Uyuşturucu Baskını: 2 Gözaltı Video Paylaşım Uygulaması Vine'ın Kurcularından Olan Colin Kroll, Hayatını Kaybetti