Mesut Özil maç sonunda Ljungberg'e Türkçe küfür etti! - Son Dakika

Mesut Özil maç sonunda Ljungberg'e Türkçe küfür etti!

2 ay önce

Arsenal forması giyen Mesut Özil, 2-1 biten Brighton maçının ardından Teknik Direktör Freddie Ljungberg'e Türkçe küfür etti. Türk asıllı Alman oyuncunun küfrü, ekranlara yansıdı.

Arsenal'in yıldızı Mesut Özil, Emirates'te Brighton & Hove Albion'a 2-1 yenildikleri maçın ardından geçici menajer Freddie Ljungberg'e çok öfkelendi. Maç içerisinde de takım arkadaşlarına yeterince konsantre olamadıkları için zaman zaman tepkisini gösteren Mesut, maç sonunda, "S..tir, s..tir, s..tir" diyerek soyunma odası tüneline girdi. Takım arkadaşı Matteo Guendouzi'nin tüm yatıştırma çabalarına karşın Mesut'un öfkesi dinmedi. Maçtan sonra Mirror'a konuşan Mesut, "Ne dediğimi tam olarak hatırlamıyorum. Biraz maç içerisindeki ruh haliyle alakalı bir durumda. Gerçekten ne dediğim hiç aklımda kalmamış." ifadelerini kullandı.

"MESUT HER ŞEYİNİ VERDİ, OLMADI"

Mesut'un öfkesi ve tepkisiyle ilgili gelen soruya Arsenal'in geçici menajeri Ljungberg ise, "Maçtan sonra böyle şeyler hissedersiniz. Bunun saha içerisinde kalması gerekiyor. Maç şu an bitti, elden bir şey gelmez. Mesut'ta da alınan sonucun hayal kırıklığı vardı. Maç boyunca elinden geleni yaptı, çok koştu, her şeyini verdi ama olmadı. Bu nedenle aşırı derecede üzgündü. Bunu soyunma odasında da gördük." dedi. Arsenal, oynadığı son 9 maçı kazanamadı ve Premier Lig'de 10. sıraya kadar indi.

(Sporx)

Mesut Özil maç sonunda Ljungberg'e Türkçe küfür etti!
Haber Yayın Tarihi: 06.12.2019 06:06 

YORUMLAR


Son Dakika

12 metrekarelik dükkanı olan adam, Erdoğan'ın çağrısına uyunca 3 fabrika sahibi oldu
Boğazındaki dövmede "Burayı kesin" yazan şahıs, cam parçalarının boğazını kesmesi sonucu hayatını kaybetti 7 il 9 sahada petrol aranması için Bakanlık ruhsat verdi

Son Dakika Haberleri