Son Dakika Haberleri: Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz'ın Cenaze Töreniyle İlgili Detaylar Belli Oldu

Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz'ın Cenaze Töreniyle İlgili Detaylar Belli Oldu

2 yıl önce

Mesut Yılmaz'ın intihar eden oğlu Yavuz Yılmaz'ın cenazesi, Pazartesi günü Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Kanlıca'da defnedilecek.

Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın intihar edn oğlu Yavuz Yılmaz'ın cenazesiyle ilgili bilgiler de netleşti.

Babasının silahıyla hayatına son veren Yılmaz, Pazartesi günü öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazı sonrasında Kanlıca Mezarlığı'na defnedilecek

MESUT YILMAZ VE EŞİ HASTANEYE GELDİ

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz'ı oğulları Yavuz Yılmaz'ın cenazesinin kaldırıldığı Şişli'deki özel hastaneye geldi.

Yılmaz çifti beraberindekilerle birlikte hastaneye girdi. Yaklaşık 1 saat sonra Mesut Yılmaz, kardeşi Turgut Yılmaz, eski Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Abdurrahim Albayrak araca binerek hastaneden ayrıldı.

ÜNLÜLER HASTANEYE AKIN ETTİ

Berna Yılmaz ise hastanede kaldı. Ziyarete gelenler arasında ise Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, eski milletvekillerinden Cavit Kavak, Türkiye eski Futbol Direktörü Fatih Terim de taziye ziyaretine geldi.

Hastaneden ayrılan Mesut Yılmaz Beykoz Konakları'ndaki eve gitti.

CENAZE TÖRENİ PAZARTESİ

Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın cenazesinin Pazartesi günü öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazı sonrasında Kanlıca Mezarlığı'na defnedileceği öğrenildi.

Cenaze namazı Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde kılınacak.

Bayburt'ta Kömür Diye Toplanıp Yakılan Taşın Kehribar Olduğu Öğrenilince, Bir Çok Ülke Almak İçin Sıraya Girdi Son Dakika! İzmir'de Sanayi Sitesinde Yangın Çıktı

Son Dakika! Afganistan'da Taliban'ın Saldırısı Sonrası 100'den Fazla Güvenlik Görevlisi Hayatını Kaybetti