Meteoroloji, 9 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısında bulundu - Son Dakika

Meteoroloji, 9 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısında bulundu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü; Manisa, Uşak, Trabzon, Rize, Artvin çevreleri ile İzmir, Giresun, Kütahya ve Afyonkarahisar için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısında bulundu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan duyuruya göre, yarın ülke genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu olacağı öngörülüyor.

Güney Ege, Akdeniz, Manisa, Uşak, Trabzon, Rize, Artvin çevreleri ile İzmir ve Giresun'un iç, Kütahya'nın güney, Afyonkarahisar'ın batı ilçelerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak görüleceği, diğer yerlerde havanın az bulutlu, açık olacağı tahmin ediliyor.

Marmara'da kuzey ve kuzeydoğu yönlerden rüzgarın yer yer kuvvetli esmesi bekleniyor.

VATANDAŞLARA ÖNEMLİ UYARI

Meydana gelebilecek sel, su baskını, yıldırım, hortum gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

Meteoroloji, 9 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısında bulundu

Haber Yayın Tarihi: 08.08.2020 16:40

Son Dakika Güncel Meteoroloji, 9 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısında bulundu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Duvara asılı olarak bulunan şahsın son paylaşımındaki not dikkat çekti Son dakika! Ünlü iş insanları Ali ve Sofu Altınbaş akaryakıt vurgunu operasyonunda gözaltına alındı Maskesiz yolcu ile şoför arasındaki kavgada kan aktı! O anlar kameraya anbean yansıdı Müge Anlı, şüpheli şekilde ölen Aleyna Çakır ve Gülay Uygun'un dosyalarını kapattı Son Dakika: Alexander Sörloth, 20+2 milyon euro bonservisle Leipzig'e gitti! Trabzonspor, paranın yarısını alacak İntikam hırsı rahat bırakmadı! Babasını darbeden şahsı, döverek öldürdü Arkadaşlık isteğini kabul etmeyen kadını öldüren şahıs, aynı silahla intihar etti Merkez Bankası'nın beklenti anketine göre emekli maaşlarında 344 liraya varan artış olacak