Son Dakika Haberleri: Meteoroloji 5 İlçenin Adını Verip Başkenti Uyardı: Sağanak Yağış Geliyor!

Meteoroloji 5 İlçenin Adını Verip Başkenti Uyardı: Sağanak Yağış Geliyor!

7 ay önce

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara'nın Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, Ayaş ve Güdül ilçeleri için kuvvetli sağanak yağış ve sel uyarısında bulundu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara'nın Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, Ayaş ve Güdül ilcelerinde kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış beklendiğini duyurararak, vatandaşların tedbirli olması istendi.

SEL, SU BASKINI, YILDIRIM VE DOLU UYARISI YAPILDI

Açıklamada şöyle denildi:

Ankara radarından alınan son bilgilere göre ve yapılan meteorolojik değerlendirmelere göre önümüzdeki 2 saatlik periyotta Ankara'nın Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, Ayaş ve Güdül İlçelerinde Kuvvetli Gök Gürültülü Sağanak Yağış beklendiğinden meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım, dolu ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Geçtiğimiz günlerde sağanak yağış yine başkenti vurmuş araçlar sel sularına kapılmış bazı vatandaşlar yollarda mahsur kalmıştı.
3 Gün Sürecek Kar Yağışı Hayatı Durma Noktasına Getirecek Eski Manken Sevda Demirel, Canlı Yayında Bir Dönem Ali Koç'a Aşık Olduğunu İtiraf Etti

Yılmaz Morgül Canlı Yayında Gözyaşlarına Boğuldu: Acun'la Tanışınca Parayı Tanıdım