Son Dakika Haberleri: Meteoroloji, İstanbulluları Bugün ve Yarın İçin Uyardı: Sağanak Sürecek, Hava Soğuyacak

Meteoroloji, İstanbulluları Bugün ve Yarın İçin Uyardı: Sağanak Sürecek, Hava Soğuyacak

2 yıl önce

Meteoroloji, dün akşamdan itibaren kuvvetli yağışın etkisi altına giren İstanbulluları bugün ve yarın için de uyardı: Sağanak devam edecek, sıcaklık 7-8 derece birden düşecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, ülke genelinde beklenen soğuk hava dalgasına karşı vatandaşları uyardı. Habertürk Meteoroloji Mühendisi Hüseyin Öztel, bugün ve yarın için şu uyarılarda bulundu: " İstanbul'da hava 7-8 derece birden soğuyacak. Sağanak yağış bekliyoruz. Kuvvetli yağmur İstanbul'u olumsuz etkileyecek. Yağış bütün Marmara, Ege, İç Anadolu, Akdeniz hatta Güneydoğu Anadolu'da görülecek.

YAĞIŞLAR DEVAM EDECEK, SICAKLIK ANİDEN DÜŞECEK

Gazete Habertürk Haber Merkezi'nin haberine göre yağışlar bugün bir tufan halinde 7 bölgeyi birden etkisi altına alıyor. Yarın ise karayel fırtınası gelecek. Hava sıcaklıkları kademeli değil, aniden düşüyor. İzmir'de de yağış etkili olurken Ankara'da yer yer fırtına söz konusu. Yarın Ankara, Eskişehir ve Bolu çevresi, Batı Karadeniz'in yüksekleri Zonguldak, Bartınetraflarında kar beklentisi var. Çarşamba gününden itibarense sıcaklıklar artıyor."

İSTANBUL'DA METREKAREYE 70 KG YAĞIL DÜŞECEK

İstanbullular dikkat. NTV'nin haberine göre bugün metrekareye ortalama 70 kilogram yağmur yağması bekleniyor. Ayrıca yurt genelinde hava on derece soğuyacak. Bazı şehirlerde kar yağışı etkili olacak.
Oyuncu Yalçın Dümer: Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Evliliğiniz 6 Ayda Biter' Dedi, Öyle de Oldu Oyuncu Sinan Çalışkanoğlu Esprisiyle Herkesi Kahkahaya Boğdu: Loris Karius Bana da Yürüdü

2 Kız Kardeş, Babaları Hastalanınca Erkek Kılığına Girip 4 Yıl Berberlik Yaptı