Meteoroloji Kuvvetli Buzlanma ve Don Olayına Karşı Uyardı - Son Dakika

Meteoroloji Kuvvetli Buzlanma ve Don Olayına Karşı Uyardı

18.01.2012 14:54
Meteoroloji Kuvvetli Buzlanma ve Don Olayına Karşı Uyardı, System.String[]

Ülke genelinde etkilisini gösteren soğuk ve yağışlı hava Kırşehir'de de hayatı felç etti.

Ülke genelinde etkilisini gösteren soğuk ve yağışlı hava Kırşehir'de de hayatı felç etti.

Meteorolojiden yapılan açıklamada kuvvetli buzlanma ve don uyarısı yapılırken, Marmara ile İç ve Doğu bölgelerde kuvvetli buzlanma ve don olayı, Kıyı Ege ve Akdeniz kıyılarının yükseklerinde zirai don olayı bekleniyor.

Açıklamada, Cuma gününe kadar hava sıcaklığında batı bölgelerde önemli bir değişiklik beklenmediği söylenirken, iç ve doğu bölgelerde 5 ila 7 derece azalması bekleniyor. Sıcaklık artışı batıda Cuma günü rüzgarın lodosa dönmesiyle başlıyor. Marmara ile İç ve Doğu bölgelerde özellikle gece sıcaklıklarının mevsim normallerinin altında seyredeceği tahmin ediliyor. İç Anadolu ve Doğu Anadolu'da gece sıcaklıklarının -10 ila - 18 derece, gündüz sıcaklıklarının -1 ila -5 derece arasında seyretmesi bekleniyor.

Kırşehir'de çatılardan sarkan buz sarkaçları da vatandaşları endişelendiriyor. - KIRŞEHİR

Meteoroloji Kuvvetli Buzlanma ve Don Olayına Karşı Uyardı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Meteoroloji Kuvvetli Buzlanma ve Don Olayına Karşı Uyardı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İtalyan teknik direktör Marcello Lippi, kariyerini sonlandırdı Adidas, koronavirüs döneminde değer kaybı yaşayan Reebok'ı satacak İYİ Parti'deki "FETÖ" kriziyle ilgili gündemi sarsacak sözler: 6 ay öncesinden haberimiz vardı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Erkan Kolçak Köstendil oğlu ile fotoğrafını paylaştı: Yalan dünya her şey bomboş Şarkıcı Jessie J, sevgilisiyle ayrıldığını kalça dansı yaparak duyurdu Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Son dakika: Merkez Bankası'nın sürpriz faiz kararı sonrası dolar ve altın rekor kırdı