Meteorolojiden Dört Önemli Uyarı - Son Dakika

Meteorolojiden Dört Önemli Uyarı

19.02.2012 09:32
Meteorolojiden Dört Önemli Uyarı, System.String[]

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, olumsuz hava koşullarına karşı vatandaşları uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, olumsuz hava koşullarına karşı vatandaşları uyardı.

Meteorolojiden yapılan dört önemli uyarı şöyle:

-KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI-

Yağışların; Ordu ve Giresun çevrelerinde karla karışık yağmur ve özellikle iç ve yükseklerinde kar şeklinde kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (görüş mesafelerinde azalma, ulaşımda aksama vb.) tedbirli ve dikkatli olunması gerekiyor.

-BUZLANMA VE DON UYARISI-

Ege kıyılarında hafif, Trakya, Marmara'nın doğusu ile İç ve Doğu kesimlerde kuvvetli buzlanma ve don olayı beklendiğinden, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekiyor.

-KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI-

Rüzgarın; Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında batı ve kuzeybatı (Karayel)yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (50-70 Km/S) şeklinde esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı tedbirli ve dikkatli olunması gerekiyor.

-ÇIĞ UYARISI-

Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda eğimin fazla olduğu alanlarda oluşabilecek çığ tehlikesine karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekiyor. - Ankara

Meteorolojiden Dört Önemli Uyarı

- Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Meteorolojiden Dört Önemli Uyarı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca, salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Riskli bir tırmanışla karşı karşıyayız TBMM Başkanı Şentop'tan AYM'nın Berberoğlu kararına destek: İlgili mahkemenin uyması gerekir "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Bekçi, trafikte üzerine tüfekle yürüyen kişiyi vurarak durdurdu Son Dakika: Yüz yüze eğitimde üçüncü aşamanın detayları belli oldu 15 yıldır komada olan prens, ilk kez elini oynattı