Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı - Son Dakika

Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı

25.10.2020 18:39

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, gece Edirne ve Kırklareli çevreleri ile yarın öğle saatlerinden sonra İzmir ve Manisa çevreleri için sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, yurt genelinin parçalı ve az bulutlu, batı kesimlerinin yer yer çok bulutlu olması öngörülüyor.

4 İL İÇİN SAĞANAK UYARISI

Gece Edirne ve Kırklareli çevreleri ile yarın öğle saatlerinden sonra İzmir ve Manisa çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak geçeceği tahmin ediliyor.

Ayrıca bu gece ve yarın sabah Marmara'nın güney ve doğusunda yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

'3 Büyükler'in başkanlarından anlamlı destek! Pamir bebek için birlik oldular Son Dakika: Türkiye'de 11 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 86 kişi vefat etti, 2693 yeni vaka tespit edildi Ozan Kabak için Milan'ın ardından Real Madrid de devreye girdi Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Harutyunyan'dan canlı yayında itiraf: Ermeni güçleri Hankendi şehrini koruyamadı Fenerbahçe, Visca karşılığında Başakşehir'e Deniz Türüç'ü vermeyi düşünüyor Avrupa basını, Dağlık Karabağ'da sağlanan ateşkesi yazdı: Biden ve Macron şimdiden kaybedenler arasında İngiliz yarış atı Galileo, 190 milyon euroluk değeriyle Ronaldo ve Messi'yi geçti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları sonrası dolar kuru 7.85'e kadar geriledi