Meteorolojik Uyarı - Son Dakika

Meteorolojik Uyarı

05.01.2012 13:00
Meteorolojik Uyarı, System.String[]

Muğla, bugün akşam saatlerinden itibaren Orta Akdeniz üzerinden gelen yağışlı havanın etkisine girecek.

Muğla, bugün akşam saatlerinden itibaren Orta Akdeniz üzerinden gelen yağışlı havanın etkisine girecek. Yağışlara yarın öğle saatlerinden itibaren, saatteki hızı 70-100 kilometreyi bulacak fırtına da eşlik edecek.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü Antalya Bölge Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Muğla bugün akşam saatlerinden itibaren Orta Akdeniz üzerinden gelen yağışlı havanın etkisine girecek.

Yağışlı hava, yarın öğle saatlerinden itibaren saatteki hızı 70-100 kilometreye ulaşan lodos fırtınası ile daha da kuvvetlenecek. Yağış ve fırtınanın etkisi, pazar günü öğle saatlerine kadar devam edecek.

-Denizde durum-

Denizde ise Bodrum- Anamur arasında rüzgar, yarın öğle saatlerinden itibaren güneybatıdan 7-9 kuvvetinde esmeye başlayacak. Fırtına etkisini pazar günü öğle saatlerine kadar sürdürecek. Dalga yüksekliği 3-5 metre dolayında olacak. Hava kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış şeklinde olacak.

- MUĞLA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Meteorolojik Uyarı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü yenen insanlarda semptomlar 2 veya 3 ay daha görülüyor Trump, kilise için verdiği parayı sayarak bağış kutusuna attı Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı İYİ Partili Ümit Özdağ: İstanbul İl Başkanımız Buğra Kavuncu FETÖ'cü, Meral Akşener'in haberi vardı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı