Metin Çırpan Caddesi'nde yol ve kaldırım yapım çalışmaları başladı - Son Dakika

Metin Çırpan Caddesi'nde yol ve kaldırım yapım çalışmaları başladı

04.05.2021 15:38
Metin Çırpan Caddesi'nde yol ve kaldırım yapım çalışmaları başladı, System.String[]

Keşan Belediyesi, Metin Çırpan Caddesi'nde altyapı ve zemin hazırlıklarının ardından yol ve kaldırım yapım çalışmalarına 4 Mayıs tarihinde başladı.

Mustafa Helvacıoğlu: "Yol ve 1200 metre kaldırım yapmak için işe başladık"

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Belediye Meclis Üyesi Şafak Uslu ile birlikte çalışmaların gerçekleştirildiği alana gelerek, yerinde incelemelerde bulundu ve Fen İşleri Müdürü Erdi Kılıç'tan bilgi aldı.

"1200 metre kaldırım yapmak üzere işe başladık"

Metin Çırpan Caddesi üzerinde yol yapım çalışmalarına devam ettiklerini belirten Helvacıoğlu, "Çamlıkent mevkiindeyiz ve burada ikamet eden vatandaşlarımızın yolunu, kaldırımını yapmak için tekrardan işe koyulduk. Bilindiği üzere bir süre mola vermiştik. Zeminin sağlam olması çok önemli ve bu nedenle 1-1,5 ay gibi bekledik. Şu anda zemin çok sağlam. Gereken şartlar oluştu ve zemin sıkılaştı. Şu anda taş döşeme çalışmalarının tam zamanı. 1200 metre kaldırım yapmak üzere işe başladık. Bayrama kadar Çamlıkent'te ikamet eden vatandaşlarımızın 1200 metrelik kaldırımı bitecek, bayramdan sonra da yolu yapacağız. Buna söz veriyoruz. Keşan'ımıza, Çamlıkent sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Keşan'ımızın tüm yollarının yenilenmesi ve tamir olması, güzelleşmesi, konforunun artması için her türlü çabayı gösteren bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz." dedi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Metin Çırpan Caddesi'nde yol ve kaldırım yapım çalışmaları başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Babasından 'estetik' fırçası yiyen Aynur Aydın, bu durumu takipçileriyle paylaştı Babasından 'estetik' fırçası yiyen Aynur Aydın, bu durumu takipçileriyle paylaştı Bakan Süleyman Soylu, Mehmet Ağar'ın Peker'e verdiği yanıta tepki gösterdi: Benim devletim mafya bozuntularına fırsat vermez Bakan Süleyman Soylu, Mehmet Ağar'ın Peker'e verdiği yanıta tepki gösterdi: Benim devletim mafya bozuntularına fırsat vermez 3 kişinin yaşamını yitirdiği silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı 3 kişinin yaşamını yitirdiği silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı İzinsiz taksiyle şehir değiştirmeye kalkan iki kadın, cezadan kurtulamadı İzinsiz taksiyle şehir değiştirmeye kalkan iki kadın, cezadan kurtulamadı Sedat Peker'in kendisi hakkındaki sözlerine İçişleri Bakanı Soylu'dan sert yanıt: Operasyon faresi gibi kaçma Sedat Peker'in kendisi hakkındaki sözlerine İçişleri Bakanı Soylu'dan sert yanıt: Operasyon faresi gibi kaçma Çukur'un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak Çukur'un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak Tam kapanmanın ardından normalleşme, bayram sonrası başlıyor Tam kapanmanın ardından normalleşme, bayram sonrası başlıyor İsrail'in saldırılarını protesto etmek isteyen çift, İstanbul Konsolosluğu önünde aracını ateşe verdi İsrail'in saldırılarını protesto etmek isteyen çift, İstanbul Konsolosluğu önünde aracını ateşe verdi
Advertisement