Son Dakika Haberleri: Kendisine "Eşcinsel" Diyenlere Dava Açıyor

Kendisine "Eşcinsel" Diyenlere Dava Açıyor

2 yıl önce

Başak Sayan'ın ikiz bebeklerini dünyaya getirdiği gün, Metin Hara'nın paylaştığı karedeki not ortalığı karıştırdı.

Kendisine


Brezilyalı model Adriana Lima ile yaşadığı aşkla gündeme gelen yazar Metin Hara'nın, aylar önce instagram'dan yaptığı "ikizlere teyze oldum" şeklindeki paylaşımı alay konusu olmuştu. Bu paylaşımı yeniden gündeme getiren Erol Köse ve Onur Akay'ın yazdıklarını Hara'ya soran gazeteciler, ünlü yazarın sert tepkisi ile karşılaştı.

"MEHMET ALİ ERBİL DE ESPRİ YAPIYOR"

Her seferinde eşcinsel olmadığını dile getiren Metin Hara, "Ben daha önceki ilişkilerimi söyledim ama bunlar komplo teorileri üretmeye devam ediyorlar. Espriden anlamayan Erol Köse ve Onur Akay'a soruyorum; Mehmet Ali Erbil de hala oldum diye espri yapıyor. O da mı gay? Bunların yazdıklarıyla avukatım ilgileniyor ve gerekli her türlü hukuksal yollara başvuracağız." açıklamasını yaptı.

"METİN HARA GAY"

Başak Sayan'ın ikiz bebeklerini dünyaya getirdiği gün, Metin Hara'nın paylaştığı karedeki notu Instagram adresinden yeniden paylaşarak, Hara'ya açık açık gay diyen yapımcı Erol Köse, "Metin Hara gay ve bu Adriana aşkı yalan reklam dedik inanmayanlara kapak Metin Hara'nın kendi hesabında 13 Nisan 'da paylaştığı GAY OLDUĞUNU BEYAN EDEN PAYLAŞIMI IYI OKUSUN < TEYZE OLDUM > diyen nedir ?!"notunu düşmüştü.

"BEN BU DURUMDAN HİÇBİR ŞEY ANLAMADIM"

Metin Hara'nın paylaştığı o kareyi Instagram adresinden gündeme getiren diğer isim ise ünlü sanatçı Onur Akay oldu. Akay, "Metin Hara, eski sevgililerini sayarak bazı iddialara yanıt vermiş. Peki Başak Sayan'ın ikizlerinin nasıl teyzesi oluyor, ben bu durumdan hiçbir şey anlayamadım" notunu düşmüştü. Paylaşımları nedeni ile başı mahkemelerle dertte olan Onur Akay'ı, daha öncede Bülent Ersoy, Devran Çağlar ve Banu Alkan mahkemeye vermişti.

Akay ve Köse, daha sonra yaptıkları paylaşımları sildiler.


YORUMLAR


Kızının Odasındaki Dolabı Açan Baba, Genç Bir Erkekle Karşılaştı Etiyopya'da Ölünün Üzerine Yatıp Diriltmeye Çalışan "Peygamber" Gözaltına Alındı!

İYİ Partililer Meral Akşener'in Yeniden Aday Olması İçin Evinin Önünde Nöbet Tutuyor