Son Dakika Haberleri: Metin Hara'nın "İkizlere Teyze Oldum" Paylaşımı Alay Konusu Oldu

Metin Hara'nın "İkizlere Teyze Oldum" Paylaşımı Alay Konusu Oldu

11 ay önce

Brezilyalı model Adriana Lima ile yaşadığı aşkla gündeme gelen yazar Metin Hara'nın aylar önce instagram'dan yaptığı "ikizlere teyze oldum" şeklindeki paylaşımı alay konusu oldu.

Ses sanatçısı Onur Akay'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım magazin gündemine bomba gibi düştü.

"BEN BU DURUMDAN HİÇBİR ŞEY ANLAMADIM"

Magazin dünyasının "Felaket Tellalı" olarak ün yapan ses sanatçısı Onur Akay, ünlü model Adriana Lima ile beraberliği sayesinde adını duyuran yazar Metin Hara hakkında şok bir paylaşım yaptı. Başak Sayan'ın ikiz bebeklerini dünyaya getirdiği gün, Metin Hara'nın paylaştığı kareyi yeniden gündeme getiren Onur Akay, "Metin Hara, eski sevgililerini sayarak bazı iddialara yanıt vermiş. Peki Başak Sayan'ın ikizlerinin nasıl teyzesi oluyor, ben bu durumdan hiçbir şey anlayamadım" notunu düştü.

EŞCİNSEL OLDUĞU İDDİALARINI YALANLAMIŞTI

Hatırlanacağı üzere Metin Hara, geçtiğimiz günlerde eşcinsel olduğu yönündeki iddialar hatırlatılınca geçmişte güzel ve başarılı kadınlarla birlikte olduğunu belirterek eski sevgililerinin isimlerini saymıştı.

İşte Onur Akay'ın o paylaşımı;


YORUMLAR


TRT'nin Hilal Kaşlı Hafızı Mustafa Özyılmaz, Sosyal Medyada Olay Oldu Adil Gür Son Anketini Açıkladı: Erdoğan Yüzde 50-55 Aralığında

Bir Dönem Türk Kadınlarının Sevgilisi Olan Mehmet Akif Alakurt'un Son Hali Şaşırttı