Son Dakika Haberleri: Metin Türkcan Ve Şebnem Ferah Düeti 'DİLEKTAŞI' Kliplendi!

Metin Türkcan Ve Şebnem Ferah Düeti 'DİLEKTAŞI' Kliplendi!

3 yıl önce

Metin Türkcan, yıldızları bir araya getirdiği "Vakti Geldi" adlı ilk albümünde, şarkılarını rock müzik sektörüne son 20 yıldır damgasını vurmayı başaran en önemli isimler ile söylüyor.

Pentagram ve Şebnem Ferah'ın virtüöz gitaristi Metin Türkcan, nam-ı diğer Metoboy, olağanüstü gitar sololarına eşlik eden saçları, adına üretilen özel gitarıyla Türk rock müziğinin en önemli figürlerinden biri.

Albümün süpriz cover'ı aynı zamanda çıkış şarkısı, Ali Tekintüre ve Mesut Poyraz'ın sözlerini yazdığı, Gülden Karaböcek'in bestelediği unutulmaz şarkı 'Dilektaşı oldu. Şarkı; Şebnem Ferah'ın yorumuyla, yeni nesillerle tanışmaya hazırlanıyor. 'Emir Sarısaç' yönetmenliğinde, Hüseyin Tunç'un görsel yönetmenliğinde çekilen video klipte, virtual bir tema ile teatral bir anlatım dili kullanılıyor. Klip, içinde bulunduğumuz çağda insan ilişkilerinin akıllı telefonlara olan bağımlılığını irdelemektedir. İki gencin canlandırdığı hikaye, sanal ortamda yaşanan diyalogların gerçek duyguları yansıtmakta yeterli olup olmadığını sorgular.


YORUMLAR


Survivor 2019'un İlk Yarışmacısı MasterChef Yarışmacısı Murat Özdemir Oldu Doktorlar, Candan Erçetin'i Yuhalayıp Salonu Terk Etti

Şarkıcı Berkay, Arda'nın Saldırı Sonrası Dostlarını Aramış: Bu Mekanı Tarayacaksınız, Arda'nın da Bacağına Sıkacaksınız