Son Dakika Haberleri: Metin Türkcan Ve Şebnem Ferah Düeti 'DİLEKTAŞI' Kliplendi!

Metin Türkcan Ve Şebnem Ferah Düeti 'DİLEKTAŞI' Kliplendi!

3 yıl önce

Metin Türkcan, yıldızları bir araya getirdiği "Vakti Geldi" adlı ilk albümünde, şarkılarını rock müzik sektörüne son 20 yıldır damgasını vurmayı başaran en önemli isimler ile söylüyor.

Pentagram ve Şebnem Ferah'ın virtüöz gitaristi Metin Türkcan, nam-ı diğer Metoboy, olağanüstü gitar sololarına eşlik eden saçları, adına üretilen özel gitarıyla Türk rock müziğinin en önemli figürlerinden biri.

Albümün süpriz cover'ı aynı zamanda çıkış şarkısı, Ali Tekintüre ve Mesut Poyraz'ın sözlerini yazdığı, Gülden Karaböcek'in bestelediği unutulmaz şarkı 'Dilektaşı oldu. Şarkı; Şebnem Ferah'ın yorumuyla, yeni nesillerle tanışmaya hazırlanıyor. 'Emir Sarısaç' yönetmenliğinde, Hüseyin Tunç'un görsel yönetmenliğinde çekilen video klipte, virtual bir tema ile teatral bir anlatım dili kullanılıyor. Klip, içinde bulunduğumuz çağda insan ilişkilerinin akıllı telefonlara olan bağımlılığını irdelemektedir. İki gencin canlandırdığı hikaye, sanal ortamda yaşanan diyalogların gerçek duyguları yansıtmakta yeterli olup olmadığını sorgular.


YORUMLAR


18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor Ortadoğu'dan Yoğun Talep Var! Yalova'daki Bu Otelde Bir Gece Kalmak İçin 134 Bin TL Ödüyorlar

Türkiye'nin Operasyonları Sonrası Köşeye Sıkışan YPG, Esad'dan Yardım İstedi