Metro kullanan İstanbullular dikkat! Taksim ve Şişhane metro durakları kapatıldı - Son Dakika

Metro kullanan İstanbullular dikkat! Taksim ve Şişhane metro durakları kapatıldı

25.11.2022 15:06

Metro İstanbul tarafından yapılan açıklamaya göre saat 15.00 itibarıyla Şişhane ve Taksim istasyonlarında metro durmayacak. Ayrıca F1 Taksim-Kabataş füniküler hattı da işletmeye kapalı olacak.

İBB, İstanbul Valiliği kararıyla saat 15.00'ten sonra M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattının Şişhane ve Taksim istasyonları ile F1 Taksim- Kabataş füniküler hattının işletmeye kapalı olacağını duyurdu.

2 DURAK VE FÜNİKÜLER HATTI KAPALI OLACAK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin açıklaması şu şekilde: "İstanbul Valiliği kararı gereği saat 15.00 itibarıyla M2 Yenikapı-Hacıosman Metro Hattımızın Şişhane ve Taksim istasyonları ile F1 Taksim-Kabataş Füniküler Hattımız işletmeye kapalı olacaktır. Şişhane ve Taksim istasyonlarımızda araçlarımız durmayacaktır."

Yapılan paylaşım şu şekilde:

İstanbullular dikkat! Saat 15.00 itibarıyla Taksim ve Şişhane metro durakları kapalı olacak
YORUMLAR
500
Ekrem İmamoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'Taksi' Yanıtı: 'Marifet Kimde, Onu Halk da Biliyor, Taksiciler de Biliyor' Ekrem İmamoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'Taksi' Yanıtı: 'Marifet Kimde, Onu Halk da Biliyor, Taksiciler de Biliyor' İSTANBUL-TAKSİCİLER HAKSIZLIĞA UĞRADIKLARINI İDDİA EDEREK EYLEM YAPTI İSTANBUL-TAKSİCİLER HAKSIZLIĞA UĞRADIKLARINI İDDİA EDEREK EYLEM YAPTI Taksiciler haksızlığa uğradıklarını iddia ederek eylem yaptı Taksiciler haksızlığa uğradıklarını iddia ederek eylem yaptı

Son Dakika Güncel Metro kullanan İstanbullular dikkat! Taksim ve Şişhane metro durakları kapatıldı - Son Dakika


Advertisement