METROBÜS İÇİNDEKİ YOĞUNLUK KAMERAYA YANSIDI - Son Dakika

METROBÜS İÇİNDEKİ YOĞUNLUK KAMERAYA YANSIDI

KORONAVİRÜS ile mücadele kapsamında AVM ve kuaförlerin uzun süre sonra yeniden açılması ve haftanın ilk günü olması nedeniyle İstanbul'daki toplu ulaşım araçlarında sabah saatlerinde yoğunluk oluştu.

KORONAVİRÜS ile mücadele kapsamında AVM ve kuaförlerin uzun süre sonra yeniden açılması ve haftanın ilk günü olması nedeniyle İstanbul'daki toplu ulaşım araçlarında sabah saatlerinde yoğunluk oluştu.

Beylikdüzü- Cevizlibağ ile Avcılar-Söğütlüçeşme arasında sefer yapan metrobüslerde yoğunluk saat 07.00'de başladı. Hareket Amirliğinin peş peşe araç kaldırmasına karşılık, 'İki koltuktan birini boş bırakma' uygulamasının da etkisiyle ayakta yolculuk yapan yolcu sayısı normalin çok üzerine çıktı. Beylikdüzü yönünden gelen metrobüste, ilerleyen duraklarda yolcu sayısı azalacağına giderek arttı. Metrobüste Zincirlikuyu durağına kadar 33 kişinin ayakta yolculuk yaptığı, bazı kişilerin dirsek dirseğe ayakta durmaya çalıştığı görüldü.

TRAMVAY VE METRODA DURUM

Zeytinburnu'ndaki aktarma istasyonunda Bağcılar- Kabataş hattında yoğunluk iki yönde de metrobüse göre daha az olduğu görüldü. Atatürk Havalimanı-Yenikapı metro hattı da sabah saatlerinde yoğundu. İki koltuktan birini boş bırakma uygulamasına uyulan metrodaki ayaktaki yolcu sayısı Otogar istasyonunda yapılan aktarmalarla iyice arttı.

Son Dakika

21:35 Mavi Balina ve Momo'dan sonra şimdi de Mavi Bebek oyunu çocukların korkulu rüyası oldu 19:55 İki kişiyi kafalarından vurarak öldüren zanlı, sorgusunda cinayetleri itiraf etti 19:09 Efsane dövüşçü Randy Orton, eşiyle duşta çıplak poz verdi 19:06 İntihar mektubu bırakıp evden ayrılan genç kızın annesi gözyaşlarıyla seslendi: Kızımı kandıranlar cezalandırılsın 18:55 Gümüşhane'de koronavirüs vakaları artınca Valilik'ten uyarı geldi: Tedbirlere riayet edelim 17:55 Tatile çıkan Emina Jahovic, bikinili pozuyla ortalığı yaktı geçti 17:27 Selahattin Demirtaş'ın tahliyesi için yapılan başvuru reddedildi 16:28 Son 3 günde koronavirüs vakalarının en çok arttığı iller arasında olan kentte termometreler 52 dereceyi gösterdi 15:36 Sivas'ta doğal kaynak tuzunun hasadı başladı 15:12 ÖTV artışıyla birlikte alkole zam geldi! İşte güncel fiyat listesi 14:30 Kız meselesi yüzünden 4 kişi tarafından feci şekilde dayak yiyen genç, 4 gün komada kaldı 14:05 Küçük çocuğun yardım çığlığına koşan genç kadın, sapığı yakalayıp emniyete teslim etti 12:33 13 yaşındaki kız "10 yaşındaki çocuktan hamile kaldım" demişti! Bebeği dünyaya geldi 12:27 Cem Uzan'dan beklenmedik Selahattin Demirtaş çıkışı: Serbest bırakılmalı 10:50 3 haftalık kızını boğarak öldüren vicdansız anneden garip ifade: Uyurken üzerine yatmış olabilirim