Metroda sigara yaktı, yolcular kendisini uyarınca daha büyük bir skandala imza attı - Son Dakika

Metroda sigara yaktı, yolcular kendisini uyarınca daha büyük bir skandala imza attı

01.02.2023 03:19

İstanbul'da M4 Kadıköy-Sabiha Gökçen metro hattında bir maganda terör estirdi. Metronun içinde sigara yakıp içmeye başlayan şahıs, kendisini uyaranlara hakaretler edip küfürler savurdu.

Toplu taşımada uygunsuz davranışlarda bulunarak diğer yolcuları rahatsız eden kişilere bir yenisi daha eklendi. İstanbul metrosunda bir maganda terör estirdi.

SİGARA YAKIP İÇMEYE BAŞLADI

Sosyal medyada yayınlanan bir videoda M4 Kadıköy- Sabiha Gökçen metro hattında bir kişi sigara yakıp içmeye başladı. Maganda, yolcuların kendisini uyarması üzerine çirkin davranışlarını daha da ileri taşıdı.

HAKARET EDİP KÜFÜRLER SAVURDU

Şahıs sanki yaptığı çok normalmiş gibi kendisini uyaranlara hakaret edip küfürler savurmaya başladı. O anlar metroda yolculuk yapan bir başka kişi tarafından kaydedildi.

YORUMLAR (3)
  • eyup yamak: Metroda güvenlik sivil polis yok mu. Cevap Yaz 40 5 Yayından Kaldır
  • Ahmet Sesigür: ADAM İRİ YARI DİYE TIRSMIŞLAR. UFAK TEFEK BİRİ OLSAYDI DALARLARDI Cevap Yaz 58 3 Yayından Kaldır
  • Özcan Kuvan: Bu insanlara neler oluyor böyle? İnsan utanır böyle bir davranışta bulunmaya. Cevap Yaz 57 2 Yayından Kaldır
500
İmamoğlu, isim vermeden Muharrem İnce'ye seslendi: Hesaplarınızın yanlış olduğunu öğrendiğinizde her şey geç olur İmamoğlu, isim vermeden Muharrem İnce'ye seslendi: Hesaplarınızın yanlış olduğunu öğrendiğinizde her şey geç olur Hatay'ın yeniden inşasında 'deniz turizminin canlandırılması' önerisi Hatay'ın yeniden inşasında 'deniz turizminin canlandırılması' önerisi AK Parti'li Durgut: Sigara tüketimi küresel ısınmayı hızlandırıyor AK Parti'li Durgut: Sigara tüketimi küresel ısınmayı hızlandırıyor

Son Dakika Güncel Metroda sigara yaktı, yolcular kendisini uyarınca daha büyük bir skandala imza attı - Son Dakika


Advertisement