Mevlid-i Nebi Haftası - Son Dakika

Mevlid-i Nebi Haftası

14.11.2019 17:34
Mevlid-i Nebi Haftası, System.String[]

Bahşılı ilçesinde Mevlid-i Nebi Haftası dolayısıyla program düzenlendi.

Bahşılı ilçesinde Mevlid-i Nebi Haftası dolayısıyla program düzenlendi.

Bahşılı İmam Hatip Ortaokulu'nda gerçekleştirilen program, Kur'an- Kerim tilavetiyle başladı.

İlçe Müftüsü Ahmet Altacı, programda yaptığı konuşmada, Hazreti Peygamber'in hayatın her safhasında olması gerektiğini söyledi.

Bugün aile hayatında örnek alınacak tek kişinin Hazreti Peygamber olduğunu ifade eden Altacı, "Evlerimizi cennete çevirmek bizim elimizde. Ne kadar çok ibadet edilirse edilsin iyi bir insan, iyi bir komşu, iyi bir eş olmadıkça iyi bir mümin de olunmaz." diye konuştu.

Kaymakam Ahmet Altun ve Belediye Başkan Yardımcısı Ata Dönmez'in de katıldığı programda, hafta dolayısıyla düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Program, okunan ilahilerin ardından sona erdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mevlid-i Nebi Haftası - Son Dakika


Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici