Mevlüt Uysal: "Seçim Tartışması Büyükçekmece Üzerinde Düğümlendi" - Son Dakika

Mevlüt Uysal: "Seçim Tartışması Büyükçekmece Üzerinde Düğümlendi"

14.04.2019 01:38

Mevlüt Uysal: "Seçim tartışması Büyükçekmece üzerinde düğümlendi"İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, 31 Mart yerel seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Mevlüt Uysal: "Seçim tartışması Büyükçekmece üzerinde düğümlendi"

İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, 31 Mart yerel seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Uysal, "Yaklaşık 1 buçuk yıl önce sorumluluğunu üstlendiğimiz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamı vardı. Bugünlerde devriyle ilgili önemli bir tartışma var. Tartışma Büyükçekmece üzerinde düğümlendi ama tartışma olmayan ilçelerde de aslında o hadiselerin gerçekleştiği de hepimizin az buçuk tahmin edebileceği şeyler" dedi.

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği'nin Genel Kurulu Fatih Ali Emiri Kültür Merkezi'nde gerçekleştiriliyor. Genel Kurul Toplantısı'na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal ve çok sayıda dernek yetkilisi katıldı. Toplantıda konuşan Başkan Uysal, seçim sonuçlarına yönelik tartışmanın Büyükçekmece'de düğümlendiğini ifade etti.

"Tartışma Büyükçekmece üzerinde düğümlendi"

Büyükçekmece'de gerçekleştirilen seçimlere ilişkin açıklamalarda bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, "Yaklaşık 1 buçuk yıl önce sorumluluğunu üstlendiğimiz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamı vardı. Bugünlerde devriyle ilgili önemli bir tartışma var. O tartışma da şahsımın aday olduğu Büyükçekmece ilçesinde düğümlendi. İnşallah hayırlı olur. Özellikle ÖNDER Genel Kurulu, herhalde son günlerde yaptığımız bu tartışmada bize örnek olmalı. Kendimizi tekrar dönüp değerlendirme adına milat olmalı. Tartışma Büyükçekmece üzerinde düğümlendi ama tartışma olmayan ilçelerde de aslında o hadiselerin gerçekleştiği de hepimizin az buçuk tahmin edebileceği şeyler. İnşallah bunlar bize tekrar dönüp değerlendirme adına bir vesile olur diyorum" dedi.

Mevlüt Uysal: Seçim Tartışması Büyükçekmece Üzerinde Düğümlendi
Mevlüt Uysal: Seçim Tartışması Büyükçekmece Üzerinde Düğümlendi
Mevlüt Uysal: Seçim Tartışması Büyükçekmece Üzerinde Düğümlendi
Mevlüt Uysal: Seçim Tartışması Büyükçekmece Üzerinde Düğümlendi

Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Mevlüt Uysal: 'Seçim Tartışması Büyükçekmece Üzerinde Düğümlendi' - Son Dakika


Son Dakika

Fenerbahçe ve Galatasaray, Lazio'dan ayrılması beklenen Muriqi için bir kez daha savaşa tutuştu Fenerbahçe ve Galatasaray, Lazio'dan ayrılması beklenen Muriqi için bir kez daha savaşa tutuştu Anaokulunda skandal görüntüler! Öğrencilere ayağını koklatan öğretmen 'erken sadomaşizm eğitimi' verdiğini söyledi Anaokulunda skandal görüntüler! Öğrencilere ayağını koklatan öğretmen 'erken sadomaşizm eğitimi' verdiğini söyledi Ev yapmak için kazdıkları arazide insana ait kemikler buldular Ev yapmak için kazdıkları arazide insana ait kemikler buldular İnternetteki fotoğrafını görünce hayatını değiştiren kadın 7 ayda 55 kilo verdi İnternetteki fotoğrafını görünce hayatını değiştiren kadın 7 ayda 55 kilo verdi Son Dakika! Eski HDP milletvekili Tuma Çelik, yargılandığı cinsel saldırı davasında delil yetersizliğinden beraat etti Son Dakika! Eski HDP milletvekili Tuma Çelik, yargılandığı cinsel saldırı davasında delil yetersizliğinden beraat etti TFF Başkanı Özdemir, zemini kötü olan kulüpleri uyardı: TFF Başkanı Özdemir, zemini kötü olan kulüpleri uyardı: "Yeter artık! Sert cezalar vereceğiz" Batan tekne babayı hayattan kopardı, olay yerine koşan oğlu sinir krizi geçirdi Batan tekne babayı hayattan kopardı, olay yerine koşan oğlu sinir krizi geçirdi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 425 bin 430 öğretmen ve okul çalışanı, aşı randevusuna dahil edildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 425 bin 430 öğretmen ve okul çalışanı, aşı randevusuna dahil edildi