Mevsimlik tarım işlerini taşıyan araçlara jandarmadan denetim - Son Dakika

Mevsimlik tarım işlerini taşıyan araçlara jandarmadan denetim

16.05.2022 17:49
Mevsimlik tarım işlerini taşıyan araçlara jandarmadan denetim

Düzce'de tarım işlerinin başlamasıyla birlikte mevsimlik işçilerin gelişi de başladı.

Düzce'de tarım işlerinin başlamasıyla birlikte mevsimlik işçilerin gelişi de başladı. Mevsimlik işçileri taşıyan minibüs, otobüslerde jandarma ekipleri denetim yaptı.

Düzce'de bahçelerde çalışmalar başladı. Ot biçiminin yapıldığı fındık bahçelerinde çalışacak mevsimlik tarım işçileri de Düzce'ye gelmeye başladı. Bu çerçevede mevsimlik işçileri taşıyan minibüs, otobüslere İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince denetim yapıldı. Gümüşova ilçesi ile merkeze bağlı Büyükaçma, Yeniaynalı köyü yollarında yapılan denetimlere 3 jandarma trafik timi ile 6 personel katıldı.

Yapılan denetimlerde 104 araç denetlendi. Kurallara uymayan 6 araca bin 869 TL cezai işlem uygulanırken bir araç ise trafikte men edildi. - DÜZCE

YORUMLAR
500
Atları kesmek için Samsun'dan Düzce'ye getirdi Atları kesmek için Samsun'dan Düzce'ye getirdi Haber alınamayan şahıslar araçları ile çamura saplanmış halde bulundu Haber alınamayan şahıslar araçları ile çamura saplanmış halde bulundu Son dakika... Polisten üniversite bölgesinde denetim Son dakika... Polisten üniversite bölgesinde denetim
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Mevsimlik tarım işlerini taşıyan araçlara jandarmadan denetim - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement