Meydanda Tasavvuf Rüzgârı - Son Dakika

Meydanda Tasavvuf Rüzgârı

06.08.2013 02:45
Meydanda Tasavvuf Rüzgârı, System.String[]

Ramazan Akşamlarında Misak-ı Milli Meydanı Mustafa Özcan Güneşdoğdu'nun Tasavvuf Müziği Konseri İle Şenlendi.

Safranbolu Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ramazan Akşamları etkinlikleri tüm hızı ile sürerken dün akşam'a kadar Aslanlar Kültür Merkezinde devam eden konser ve gösteriler merkeze, Misak-ı Milli Meydanında devam etti.

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, İlçe Müftüsü İlyas Yılmaztürk ve meydanı tamamen doldu1ran vatandaşlarında katıldığı konserde Tasavvuf Müziğinin güçlü sesi Mustafa Özcan Güneşdoğdu birbirinden güzel eserlerini Safranbolulu müzik severler ile birlikte seslendirdi.

Yaklaşık 1,5 saat süren konserin ardından Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, " bu akşam ramazan ayının ruhuna uygun sözlerle, değerli sesi ile ruhumuzu okşayan Mustafa beye teşekkürlerimi sunuyorum. Meydanımız inşallah çok kısa bir süre sonra Safranbolu'muzun hizmetine girecek ve bu günkü gibi hatta çok daha güzel etkinliklere sizlerinde katılımlarınızla ev sahipliği yapacak dedi "

Başkan Aksoy şöyle devam etti; " Yeni meydanımız Safranbolu'muza hayırlı uğurlu olsun. Safranbolu hizmetlerin en iyisine en güzeline layık. Bizlerde bunun bilinci ile çalaışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışmalarımızın en büyük desteği ise sizlerin duaları. Hepinize hayırlı akşamlar diliyor, Kadir Gecenizi şimdiden tebrik ediyorum. "

Meydanda Tasavvuf Rüzgârı

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Meydanda Tasavvuf Rüzgârı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Hindistan'da aynı anda diş çıkaran iki çocuk, uğursuzluk nedeniyle dişi köpeklerle evlendirildi Siyah mayosuyla poz veren 66'lık model yıllara teslim olmadığını kanıtladı Putin'e kızından büyük darbe! Luiz, babasının baş düşmanı Aleksey Navalny'yi sosyal medyada takip ediyor Saadet, AK Parti ile ittifak yapar mı? Karamollaoğlu'nun 3 şartı işi çıkmaza sokabilir Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı maaş KAP'a bildirildi Kafe ve restoranlar ne zaman açılacak? Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Kayıpmaz: Mart ayını beklemekte fayda var Caddebostan Sahili'nde kırmızı yosunlar, lodos nedeniyle kıyıya vurdu FETÖ'cü Enes Kanter'in Rockefeller'ın torunu Ariana ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı