Meyve suyu paketinde mide bulandıran cisim! Bakan Ersoy'un eşi paylaştı - Son Dakika

Meyve suyu paketinde mide bulandıran cisim! Bakan Ersoy'un eşi paylaştı

17.05.2021 12:08
Meyve suyu paketinde mide bulandıran cisim! Bakan Ersoy'un eşi paylaştı, System.String[]

Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy, içtiği meyve suyu kutusundan çıkan mide bulandıran cismi resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Kısa sürede paylaşımla ilgili bir açıklama yayınlayan firma yetkilileri; taşıma ve depolama şartlarında nadir de olsa gerçekleşebilen paket hasar görmesi ve hava alması sonucu gıdalarda bozulma olabileceğini belirtti.

Paketli gıdalar içerisinden çıkan ve insan sağlığını tehdit eden mide bulandırıcı durumlara bir yenisi daha eklendi. Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy, sosyal medya hesabından paylaştığı bir görüntü ile firmaların tüketici sağlığını ne derece tehdit ettiklerini gözler önüne serdi.

"AKLIM ALMIYOR, KORKUNÇ"

Ersoy, marketten aldığı ve çocuğuna içirdiği elma suyunun tadındaki bozukluğu fark edince kutuyu kesip içerisine baktı. Kutuyu kestiğinde iğrenç bir görüntü ile karşılaştı. Bunun üzerine Pervin Ersoy, ürünün son kullanma tarihine bir yıl kalmış olmasına rağmen içerisinden çıkan mide bulandıran görüntüyü kaydedip sosyal medya hesabında paylaştı. Paylaşımında, "Aklım almıyor, korkunç bir görüntü" ifadelerine yer verdi.

Söz konusu o paylaşım:

Bakan Ersoy'un eşi 'Korkunç bir görüntü' notuyla paylaştı! Meyve suyu paketinde mide bulandıran cisim

MİDE BULANDIRAN GÖRÜNTÜ, İLK DEĞİL

Ersoy'un sosyal medya paylaşımın ilk olmadığı anlaşıldı. Daha önce de birçok tüketicinin benzer durumla karşılaşarak sosyal medya üzerinden paylaşımlarda ve şikayetlerde bulunduğu ortaya çıktı. Farklı paylaşımlarda kutuların içerisinden çıkan mide bulandıran görüntüler arasındaki benzerlik dikkat çekti.

FİRMADAN AÇIKLAMA GELDİ

Söz konusu paylaşım sonrası meyve suyu firması, sosyal medya üzerinden bir açıklama yayınlayarak Ersoy'a yanıt verdi. Pervin Ersoy'un da kendi hesabından paylaştığı metinde firma; taşıma ve depolama koşularında nadir de olsa gerçekleşebilen paket hasar görmesi ve hava alması sonucu gıdalarda olan bozulma olabileceğini ifade etti.

ELEŞTİRİLERE SERT ÇIKTI

Pervin Ersoy, bakan eşi olarak böyle bir paylaşım yapmasının eleştirilmesine ise son paylaşımı ile yanıt verdi. Her şeyden önce bir anne olduğunu söyleyen Ersoy, "İyi ki paylaşmışım ki bugüne kadar yüzlerce defa bu olay yaşanmış onu öğrenmiş oldum." dedi.

Meyve suyu paketinde mide bulandıran cisim! Bakan Ersoy'un eşi paylaştı
Meyve suyu paketinde mide bulandıran cisim! Bakan Ersoy'un eşi paylaştı
Meyve suyu paketinde mide bulandıran cisim! Bakan Ersoy'un eşi paylaştı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Meyve suyu paketinde mide bulandıran cisim! Bakan Ersoy'un eşi paylaştı - Son Dakika


YORUMLAR (49)
  • Soru işareti : Lan soru işaretli yorumcu kadın senin sağlığın için çalışıp çabalıyor sen işin gırgırındasın senin yazılarda pek iyi çıkmamış işaretli filan yazıyorsun lavuk keşke o meyve suları sana denk gelsede sen içsen bulantıdan buralarada yazamazdında rahatlardık Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Çırılçıplak pozuyla çok konuşulan Eda Taşpınar, şimdi de bikinisiyle gündeme bomba gibi düştü 00:12 Çırılçıplak pozuyla çok konuşulan Eda Taşpınar, şimdi de bikinisiyle gündeme bomba gibi düştü İşte annelik böyle bir şey! Fedakar leylek, ölüm pahasına yavrularını korudu 22:23 İşte annelik böyle bir şey! Fedakar leylek, ölüm pahasına yavrularını korudu Eğlenmek için gittiği bara göğüs dekoltesi nedeniyle alınmayan kadın isyan etti 21:59 Eğlenmek için gittiği bara göğüs dekoltesi nedeniyle alınmayan kadın isyan etti
Milli Takım yenildi, Ekrem İmamoğlu ima dolu paylaşımda bulundu 21:34 Milli Takım yenildi, Ekrem İmamoğlu ima dolu paylaşımda bulundu Burak Yılmaz, etkisiz oynayan takım arkadaşı Kenan Karaman'a sert çıktı: Neden bekliyorsun! 20:37 Burak Yılmaz, etkisiz oynayan takım arkadaşı Kenan Karaman'a sert çıktı: Neden bekliyorsun! Son Dakika! Bilim Kurulu sonrası konuşan Bakan Koca müjdeyi verdi: Salgın haberlerinden kurtulduğumuz bir yaz olacak 18:51 Son Dakika! Bilim Kurulu sonrası konuşan Bakan Koca müjdeyi verdi: Salgın haberlerinden kurtulduğumuz bir yaz olacak
Son anket sonuçları çok şaşırttı! MHP barajı geçerken, HDP baraj altı kaldı 18:07 Son anket sonuçları çok şaşırttı! MHP barajı geçerken, HDP baraj altı kaldı Defne Samyeli tatil sezonunu açtı! Arka arkaya paylaştığı bikini ve mayolu pozları sosyal medyada dikkat çekti 15:43 Defne Samyeli tatil sezonunu açtı! Arka arkaya paylaştığı bikini ve mayolu pozları sosyal medyada dikkat çekti
Advertisement