Son Dakika Haberleri: Antalya'da Şoke Eden Olay! Mezar Taşını Söküp Yanına "Bu İş Bitmedi" Yazılı Tabela Diktiler

Antalya'da Şoke Eden Olay! Mezar Taşını Söküp Yanına "Bu İş Bitmedi" Yazılı Tabela Diktiler

9 ay önce

Antalya'da kimliği henüz belirlenemeyen saldırganlar, 2 ay önce ölen bir kişinin mezarını önce tahrip etti ardından tehdit içeren "Bu iş bitmedi" yazılı tabelayı bıraktı.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde geçtiğimiz yıl ölen bir kişiye ait mezar, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından tahrip edilip, bir de tehdit içeren tabelalı mesaj bırakıldı. "Bu iş bitmedi" yazılı tabelayı mezarlık dibine yerleştirenlerle ilgili polis çok yönlü inceleme başlattı.

2 AY ÖNCE ÖLEN KİŞİNİN MEZARINI TAHRİP ETTİLER

Manavgat Çağlayan Mahallesi'nde Şelale yolu üzerinde bulunan Manavgat'ın en eski kabristanlarından Hafız Hoca Mezarlığı'nda çirkin bir saldırı olayı meydana geldi. 1 Mayıs 2018 tarihinde rahatsızlanarak hayatını kaybeden Bülent Suser'e ait mezarın taşı kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından sökülürken, yanına üzerinde tehdit içeren bir de tabela yerleştirildi.

"BU İŞ BİTMEDİ" YAZILI TABELAYLA TEHDİT ETTİLER

Bir tahtanın ucuna iliştirilmiş tenekenin üzenine el yazısıyla "Siz böyle ederseniz, bende böyle ederim haa. Bu iş burada bitmedi. Yine geleceğim. Siz seçin" yazıldı. Mezarlık karşısında bulunan esnafların mezarın durumunu görerek haber vermesi üzerine mezarda yatan Bülent Suser'in yakınları, Emniyet ve Mezarlıklar Müdürlüğü görevlileri olay yerine geldi.

Gerekli incelemelerin ardından Suser'in yakınları emniyete giderek konuyla ilgili şikayette bulundu. Yapılan saldırının mezar yeri paylaşımından kaynaklanabileceği tahmin ediliyor.


YORUMLAR


Karların Erimesiyle Ortaya Çıkan Atatürk Silüeti, Büyük İlgi Gördü Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Guido Senia, Aynı Yatakta Poz Verdi

Kocasıyla Yasak Aşk Yaşayan Kadına Dakikalarca İşkence Etti, Ölmediğini Görünce Ateşe Verdi