Mezarlıklarda Çiçekli Karşılama - Son Dakika

Mezarlıklarda Çiçekli Karşılama

20.08.2018 16:22
Mezarlıklarda Çiçekli Karşılama, System.String[]

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, Kurban Bayramı nedeniyle mezarlıkları ziyareti eden hemşehrileriyle ile bir araya geldi.

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, Kurban Bayramı nedeniyle mezarlıkları ziyareti eden hemşehrileriyle ile bir araya geldi. Başkan, taziyeye gelen vatandaşlara bizzat çiçek dağıtarak acılarını paylaştı.

Kurban Bayramı öncesinde kabir ziyaretine gelen vatandaşları çiçeklerle karşılayan Avcılar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, sevdiklerini ve yakınlarının mezarlıklarını ziyarete gelen Avcılarlı vatandaşlar için canlı çiçek dağıttı.

Her bayram olduğu gibi bu bayram da mezarlıkla dikilmek üzere canlı çiçek dağıtımı yapan Avcılar Belediyesi Kurban Bayramı için 5 bin adet çiçek hazırlattı. Mezarlıkların girişinde kurulan stantlarda dağıtılan çiçek fidelerinden alan vatandaşlar, yakınlarının kabrine ekti.

"Çok ince bir davranış"

Avcılarlı vatandaşlar bu hizmetin kendilerini çok mutlu ettiğini ve çok ince bir davranış olduğunu dile getirdi. Mezarlık ziyaretine gelen bir vatandaş, teşekkür ederek, "Avcılar'da doktor ve kadın bir belediye başkanı olarak bugün de bizleri unutmayıp acılarımızı paylaştığı için kendisine çok teşekkür ederiz" ifadeleri kullandı. - İSTANBUL

Mezarlıklarda Çiçekli Karşılama
Mezarlıklarda Çiçekli Karşılama

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Mezarlıklarda Çiçekli Karşılama - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Eski Beşiktaşlı Boateng, model eşi Melissa Satta ile yollarını ayırdı Son Dakika: Eski AK Parti Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan, Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildi Yüzbinlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı Afganistan'da pazar yerinde çifte bombalı saldırı gerçekleşti: 14 ölü, 45 yaralı Kısa yoldan zengin olma hayali kuran 7 yıllık çift dolandırıcıların kurbanı oldu Bülent Arınç'ın istifasına AK Parti ve MHP'den ilk tepki: En büyük hizmetin "istifa" haline gelmesi çok büyük acı