Mezarlıklarda Çiçekli Karşılama - Son Dakika

Mezarlıklarda Çiçekli Karşılama

20.08.2018 16:22
Mezarlıklarda Çiçekli Karşılama, System.String[]

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, Kurban Bayramı nedeniyle mezarlıkları ziyareti eden hemşehrileriyle ile bir araya geldi.

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, Kurban Bayramı nedeniyle mezarlıkları ziyareti eden hemşehrileriyle ile bir araya geldi. Başkan, taziyeye gelen vatandaşlara bizzat çiçek dağıtarak acılarını paylaştı.

Kurban Bayramı öncesinde kabir ziyaretine gelen vatandaşları çiçeklerle karşılayan Avcılar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, sevdiklerini ve yakınlarının mezarlıklarını ziyarete gelen Avcılarlı vatandaşlar için canlı çiçek dağıttı.

Her bayram olduğu gibi bu bayram da mezarlıkla dikilmek üzere canlı çiçek dağıtımı yapan Avcılar Belediyesi Kurban Bayramı için 5 bin adet çiçek hazırlattı. Mezarlıkların girişinde kurulan stantlarda dağıtılan çiçek fidelerinden alan vatandaşlar, yakınlarının kabrine ekti.

"Çok ince bir davranış"

Avcılarlı vatandaşlar bu hizmetin kendilerini çok mutlu ettiğini ve çok ince bir davranış olduğunu dile getirdi. Mezarlık ziyaretine gelen bir vatandaş, teşekkür ederek, "Avcılar'da doktor ve kadın bir belediye başkanı olarak bugün de bizleri unutmayıp acılarımızı paylaştığı için kendisine çok teşekkür ederiz" ifadeleri kullandı. - İSTANBUL

Mezarlıklarda Çiçekli Karşılama
Mezarlıklarda Çiçekli Karşılama

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Mezarlıklarda Çiçekli Karşılama - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

SİHA korkusu bunu da yaptırdı! Sözde Karabağ lideri Harutyunyan taktik toplantısını anaokulunda gerçekleştirdi 'Trabzon' paylaşımıyla büyük tepki çeken CHP'li Kılınç ifade verdi, adliye önünden fotoğraf paylaştı Parti grubunda Bahçeli'nin zor anları! "Ekmek yoksa pasta yiyin" sözünü hatırlayamayınca kürsüde kalakaldı İran medyası Fransa Cumhurbaşkanı Macron'u şeytana benzetti: Paris İblisi Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasında son başvuru tarihi 31 Aralık Merkez Bankası'nın resmi rezervleri yüzde 4,9 azaldı Muhtar olduğuna kimseyi inandıramayan genç, kimliğini göstermek zorunda kalıyor Arkadaşından aldığı hatalı basım 100 TL'yi 70 bin TL'ye satıyor