Mezitli'deki Yüzme Kursları - Son Dakika

Mezitli'deki Yüzme Kursları

07.09.2012 14:40
Mezitli'deki Yüzme Kursları, System.String[]

Mezitli Belediyesi eğitim havuzunda sosyal ve sportif faaliyetler kapsamında düzenlenen yüzme kursu, sona erdi.

Mezitli Belediyesi eğitim havuzunda sosyal ve sportif faaliyetler kapsamında düzenlenen yüzme kursu, sona erdi.

Belediye Başkan Vekili Mehmet Ali Can, yazılı açıklamasında, 2009 yılından bu yana 3 yıldır çocukların gerek yüzme, gerek kaynaşma, sosyal aile ilişkilerini güçlendirme yönünde verdiklerini belirtti.

2012 yılının Ağustos dönemi yüzme kursu sertifikalarını vererek, kurs döneminin sona erdiğini ifade eden Can, şunları kaydetti:

"Başkanımız Uğur Yıldırım Temmuz ayında kursumuza katılan 250 öğrencimize sertifikalarını vermişti, başkanımız yurt dışında olduğundan, onun adına ve belediyemiz adına ben ve arkadaşlarımız sertifikaları öğrencilerimize vereceğiz. Hepimiz, bugün olduğu gibi, gelecek yıllarda da yavrularımızın ve ailelerinin yanındayız. Temmuz ve Ağustos aylarında düzenlenen yüzme kurslarında yaklaşık 450 kişiye temel yüzme eğitimi verildi. Ümit ediyorum ki, bu uygulama önümüzdeki yıllarda da sürecektir."

Muhabir: Kerem Kocalar

Yayıncı: Zuhal Uzundere Kocalar - MERSİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Mezitli'deki Yüzme Kursları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu