Mezun Olduğu Okulda "Avukatlık" Mesleğini Anlattı - Son Dakika

Mezun Olduğu Okulda "Avukatlık" Mesleğini Anlattı

05.01.2012 15:40
Mezun Olduğu Okulda

AK Parti Edirne İl Başkanı avukat Müjdat Kahve, mezun olduğu okulda avukatlık mesleğini anlattı.

AK Parti Edirne İl Başkanı avukat Müjdat Kahve, mezun olduğu okulda avukatlık mesleğini anlattı.

Karaağaç Yatılı Bölge İlköğretim Okulunun "Kariyer günleri" kapsamında okulun çok amaçlı salonunda konuşan Kahve, devlet parasız yatılı olarak girdiği okuldan 1983 yılında mezun olduğunu söyledi.

Daha sonra Edirne Lisesinde de yatılı okuduğunu anlatan Kahve, büyüklerinin tavsiyesi üzerine Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimini tamamladığını ve avukat olduğunu belirtti.

Öğrencilere, geçirdikleri zamanları verimli kullanmaları ve sistemli çalışmaları öğüdünde bulunan Kahve, günümüzde donanımlı ve iyi yetişmiş kişilerin iş yaşamlarında iyi yerlere gelebildiklerini kaydetti.

Öğrencilerin avukatlık mesleğiyle ilgili merak ettiği soruları da yanıtlayan Kahve, öğrencilere beraberinde getirdiği çeşitli kitapları armağan etti.

- EDİRNE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Mezun Olduğu Okulda 'Avukatlık' Mesleğini Anlattı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Meteoroloji 9 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Almanya'da otomobil kalabalığa daldı: 1 ölü, 3 ağır yaralı Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Seçimlere günler kala ABD, kıtalararası balistik füze testi yaptı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Son Dakika: Türkiye'de 29 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 72 kişi vefat etti, 2319 yeni vaka tespit edildi Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı