Son Dakika Haberleri: Mezuniyetini Ters Takla Atarak Kutlamak İsterken Kafasının Üstüne Çakıldı! Kamera Kayıttaydı

Mezuniyetini Ters Takla Atarak Kutlamak İsterken Kafasının Üstüne Çakıldı! Kamera Kayıttaydı

28 gün önce

ABD'de, üniversite mezuniyet töreninde, mezuniyetini ters takla atarak kutlamak isteyen bir genç, kafasının üstüne düştü. Sosyal medyada paylaşılan görüntüleri 240 binden fazla kişi beğendi.

ABD'nin Teksas eyaletinde bulunan El Paso kentindeki Teksas Üniversitesi'nin mezuniyet töreninde sahneye çıkıp diploma alan bir öğrenci, mezuniyetinin kutlamak için ters takla attı ancak kafasının üstüne çakıldı.

KAMERAYA YANSIDI

Amatör kameralara yansıyan görüntülerde, öğrencinin diplomasını aldıktan sonra aniden ters takla atmaya çalıştığı; ancak kafasının üstüne düştüğü görüldü.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILDI

Sosyal medyada paylaşılan görüntüleri 240 binden fazla kişi beğenirken, 71 binden fazla kişi de görüntüyü paylaştı. Görüntüyü yorumlayanlar, öğrenci için üzüldüklerini ancak olayın ister istemez tebessüm de ettirdiğini yazdı.

Mezuniyetini Ters Takla Atarak Kutlamak İsterken Kafasının Üstüne Çakıldı! Kamera Kayıttaydı
Haber Yayın Tarihi : 22.05.2019 09:50 Kaynak: DHA

YORUMLAR


İsmail Küçükkaya canlı yayında duyurdu: Fox TV, The Marmara otele dava açıyor HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğu devam edecek TRT eski baş spikeri Şener Mete, Şebnem Bursalı'ya sert tepki gösterdi!