Mfö'den Unutulmaz Konser - Son Dakika

Mfö'den Unutulmaz Konser

21.06.2018 00:06
Mfö'den Unutulmaz Konser

57. Uluslararası Bursa Festivali'nin ilk konserinde MFÖ sahne aldı.

57. Uluslararası Bursa Festivali'nin ilk konserinde MFÖ sahne aldı. Binlerce Bursalının katıldığı konserde coşku dolu anlar yaşandı. Kendilerine ait söz ve bestelerden oluşan albümleri, yurt içi ve yurt dışı konserleri ve aldıkları sayısız ödüller ve getirmiş oldukları yeniliklerle müzik tarihinin bir simgesi olan MFÖ, 57. Uluslararası Bursa Festivali Açılış Konseri için Bursa'da sevenleriyle buluştu. Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası'nın eşlik ettiği konser geç saatlere kadar devam ederken, Mazhar, Fuat, Özkan üçlüsü Bursalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

(Zafer Peker - Samet Doğru/İHA)

Hande Yener'den Gülşen'e Gönderme! Hande Yener'den Gülşen'e Gönderme! Haftada 100 Kıyafet Giyiyorum! Haftada 100 Kıyafet Giyiyorum! Annesinin vefatının ardından sahneye çıkan şarkıcı Ebru Gündeş, gözyaşlarına hakim olamayarak konseri yarıda kesti Annesinin vefatının ardından sahneye çıkan şarkıcı Ebru Gündeş, gözyaşlarına hakim olamayarak konseri yarıda kesti
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Mfö'den Unutulmaz Konser - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement