MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Canlı Yayında Cüneyt Çakır Gafı Yaptı - Son Dakika

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Canlı Yayında Cüneyt Çakır Gafı Yaptı

09.02.2017 20:12

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Borussia Dortmund-Tottenham maçını Cüneyt Çakır'ın yönettiğini bilmeyerek, "Bu pozisyonun benzerinde Cüneyt vardı, hakem hata yapmış." diyerek gaf yaptı.

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu, Borussia Dortmund ile Tottenham arasında oynanan ve Cüneyt Çakır'ın yönettiği maçtaki bir pozisyon hakkında yorum yaptı.

GAF YAPTI

Namoğlu, maçı Cüneyt Çakır'ın yönettiğinin farkında olmayarak, "Bunun benzerinde Cüneyt vardı. Beyazlı oyuncu, sarılı oyuncunun kafa vuracağını görüyor. Buna rağmen ayağını kaldırıp dokunuyor, direkt kırmızı kart! Hakem hata yapmış. Neden kırmızı kart, çünkü beyazlı oyuncuyu direkt görüyor. Sağlığını tehlikeye atıyor. Görerek yapıyor. Direkt atış kullanılmalı. Arkadan yapılan da görmeden olduğu için sarı kart, burada beyazlı oyuncu sarılı oyuncuyu görüyor ve bundan dolayı kast unsurundan ötürü kırmızı kart." yorumunu yaptı.

Dortmund ile Tottenham arasındaki UEFA Avrupa Ligi 3. Tur maçında Dortmund, Tottenham'ı 3-0 mağlup etti. Cüneyt Çakır, 35. dakikadaki bu pozisyonda Tom Carroll'a sarı kart göstermişti.


MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Canlı Yayında Cüneyt Çakır Gafı Yaptı

Son Dakika Spor MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Canlı Yayında Cüneyt Çakır Gafı Yaptı - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne Türkiye'den peş peşe sert tepki: Sessiz kalmayacağız Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi