Mhk'den Beşiktaş'a Var Eğitimi! - Son Dakika

Mhk'den Beşiktaş'a Var Eğitimi!

31.07.2018 23:25
Mhk'den Beşiktaş'a Var Eğitimi!, System.String[]

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK), Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulaması konusundaki eğitimlerine Beşiktaş ile devam etti.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK), Spor Toto Süper Lig'in 2018-2019 sezonu öncesi Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulaması konusundaki eğitimlerine Beşiktaş ile devam etti.

Beşiktaş Kulübünün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, siyah-beyazlı ekibe VAR sistemi tanıtıldı.

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ile VAR Koordinatörü Murat Ilgaz, VAR sistemi hakkında teknik ekiple futbolculara bilgiler verdi.

Mhk'den Beşiktaş'a Var Eğitimi!

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor Mhk'den Beşiktaş'a Var Eğitimi! - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı