MHP Adayı Çamaş: Bu Paralar Nerede Başkan? - Son Dakika

MHP Adayı Çamaş: Bu Paralar Nerede Başkan?

20.03.2014 19:21
MHP Adayı Çamaş: Bu Paralar Nerede Başkan?, System.String[]

Atakum Belediye Başkan adayı Necdet Çamaş, ''Bütçenin yüzde 68'ini yatırımlara harcadım'' diyen Başkan Metin Burma'ya belgelerle yüklendi.

Samsun merkeze bağlı Atakum Belediye başkan adayı olan Prof. Dr. Necdet Çamaş, ''Bütçenin yüzde 68'ini yatırımlara harcadım'' diyen Başkan Metin Burma'ya belgelerle yüklendi.

Başkan Metin Burma'nın Atakum halkına doğruları söylemediğini ifade eden MHP Atakum Belediye başkan adayı Necdet Çamaş,''Atakum'un yıllık bütçesi ortalama 50 milyon liradır. 5 yıllık bütçesi ise 250 milyon TL olarak görülmektedir. Şu ana kadar Atakum Belediyesi'nin kendi mülklerinden satılıp elde edilen geliri ise 30 milyon lira civarındadır. Yani toplam belediyenin geliri 280 milyon lira olarak kayıtlara geçmiştir. Bu paranın yüzde 68'i yaklaşık 190 milyon TL'ye denk geliyor. Allah aşkına soruyorum şimdi; Atakum 'daki 190 milyon liralık yatırım nerede? Yoksa bu paralar havaya mı uçtu Sayın Başkan?'' dedi.

LOZAN MEZBELELIK OLDU

Atakum'da rutin olarak yapılan belediye hizmetlerinin gerek medyaya gerekse kamuoyuna yanlış bir şekilde aktarıldığını ve halkın zihninde farklı bir algı yaratılmaya çalışıldığını dile getiren Çamaş; ''Tecrübe abidesi Sayın Burma'yı çok övündüğü Lozan Parkı'nın içler acısı halini görmeye davet ediyorum. Adını Milli Mücadelenin zaferle sonuçlanmasının simgesi olan Lozan'dan alan parkımızın mezbelelik hali Sayın Burma'nın tecrübesinin de, mesleki birikiminin de ve belediyecilik hizmet anlayışının da ne olduğunu ortaya koyuyor.'' diye konuştu.

UZUN BIR TATIL YAPMALI

Burma'nın artık yorulduğunu ve durum muhakemesinde zorlandığını sözlerine ekleyen Çamaş, ''Artık ne hesabı kitabı takip edecek derman, ne de Atakumlunun alamadığı hizmetleri yerinde görecek takat Sayın Burma'da kalmamış. Başkan ve ekibine yapacağımız en büyük iyilik ve Atakumlu hemşehrilerimize ilk hizmetimiz O'nu, 30 Marttan sonra çok uzun bir tatile göndermek olacaktır.'' şeklinde konuştu.

MHP Adayı Çamaş: Bu Paralar Nerede Başkan?

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel MHP Adayı Çamaş: Bu Paralar Nerede Başkan? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı Burak Yılmaz'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Mesut Özil'e olay gönderme Ronaldo'yu reddeden Türk model Cansu Taşkın: O konu benim için kapandı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok net faiz mesajı: Yüksek faize kesinlikle karşıyım Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Şarkıcı Tarık Mengüç'ün acı günü! Babasını kaybetti Evlere gündeliğe giden kadın, iç çamaşırlarını satışa çıkardı hayatı değişti Genç kadına saatlerce tecavüz eden sanık iş yerinin önünde darbedildi