MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Aslan, Eski İl Başkanlarıyla Buluştu - Son Dakika

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Aslan, Eski İl Başkanlarıyla Buluştu

10.12.2012 18:00
MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Aslan, Eski İl Başkanlarıyla Buluştu, System.String[]

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Aziz Aslan, Afyonkarahisar'da MHP'de geçmişten bugüne görev yapmış olan eski il başkanlarıyla toplantıda bir araya geldi.

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Aziz Aslan, Afyonkarahisar'da MHP'de geçmişten bugüne görev yapmış olan eski il başkanlarıyla toplantıda bir araya geldi.

MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen toplantıya, eski il başkanlarından İsmail Bırtıl, Ahmet Hamdi Sezer, İsmail Alpata, Ramazan Çallı, Ahmet Zeki Ertürk ve il başkan yardımcıları Haydar Serdaroğlu, Lokman Çetinaktı ve Hüseyin Özdinç katıldı.

İl Başkanı Aslan, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, başarı için birlik beraberlik içinde hareket edilmesi gerektiğini belirtti.

Afyonkarahisar'da MHP'nin kuruluşundan bu yana görev yapmış olan bütün il başkanlarını toplantıya çağırdıklarını bir kişi hariç eski il başkanlarının tamamının toplantıya katıldığını bildiren Aslan, şunları kaydetti:

"Kuruluşumuzdan bugüne emeği geçen her arkadaşıma ve destek veren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Çok samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştirmiş olduğumuz istişare toplantımızda göreve geldiğimizden bu yana geçen 7 aylık sürede yaptıklarımızı ve yapmak istediklerimizi değerli il başkanlarımıza anlattıktan sonra nelerin yapılması halinde daha da başarılı olabileceğimiz sorusuna birlikte cevap aradık. Yıllardır birlikte çalışmakta olduğumuz arkadaşlar ve emekleri geçenler olarak kendilerinin fikir ve önerileri bizler için çok önemlidir. Hep birlikte başarmalıyız. Bunun için güç birliği yapmamız gerektiği ortadadır. Her dava arkadaşımın samimi, yapıcı ve başarıya katkı sağlayacak önerilerini teşkilat olarak dikkate alacağız."

Aslan, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Afyonkarahisar'da başarılı olabilmek için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Muhabir: Mustafa Güngör

Yayıncı: Mürsel Çetin - AFYONKARAHİSAR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Aslan, Eski İl Başkanlarıyla Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

12 kişinin cinayet zanlısı seri katil: Öldürecek olsam parası olanı öldürürdüm Futbol Ekonomi Formu'nda sinirler gerildi! Şenol Güneş ile Mustafa Cengiz tartıştı Koronavirüs tedavisi gören çift, 2 gün arayla hayatlarını kaybetti Spor yorumcusu Turgay Demir, canlı yayında Maradona'dan bahsederken el hareketi çekti Korona yasağını delen vatandaştan şaşırtan savunma: Adana'dan geldim, Adana'da yasak yok Kazada aracından çatıya fırlayan sürücünün arkadaşı konuştu: Şaşırdık, anlam veremedik Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı Antalya'da sokakta yunus polisi üniforması ve teçhizatı yakan şüpheli aranıyor